Bioxsine - skuteczne rozwiązanie w walce z jesiennym wypadaniem włosów

Nadchodząca jesień to jeden z najtrudniejszych momentów roku dla naszych włosów, który przynosi bardzo często ich nadmierne wypadanie. Jeśli problem już nas dotknął lub obawiamy się, że niebawem zauważymy przerzedzenie naszej czupryny reagujmy!

Opatentowana przez naukowców formuła Biocomplex B11, którą znajdziemy w dermokosmetykach Bioxsine to nasz sprzymierzeniec w walce z utratą włosów na progu jesieni. Nie tylko powstrzyma ich wypadanie, ale jednocześnie pobudzi nowe do wzrostu pomagając nam zagęścić fryzurę, wzmocni je oraz przywróci im wigor i sprężystość. Znajdziemy ją we wszystkich produktach marki, które możemy dobrać w zależności od naszych potrzeb.

W ciągu roku nasze włosy przechodzą dwa wyjątkowo ciężkie momenty, w trakcie których możemy zaobserwować ich wzmożone wypadanie związane bezpośrednio ze zmianą... pogody! Jednym z nich jest przesilenie wiosenne, drugim przesilenie jesienne, które powoli się do nas zbliża. Czemu tak się dzieje? Ponieważ następuje wyjątkowo duże spiętrzenie niekorzystnych dla nas czynników. Pierwszym z nich jest coraz mniejsza ilość słońca, która przekłada się na intensywne zmiany hormonalne w naszych organizmach – w szczególności na zmniejszenie produkcji estrogenu. Jeśli dołożymy do tego coraz tłustszą i cięższą dietę, której sprzyja chłód, mniejszą dawkę ruchu oraz naturalny cykl życia włosów możemy spodziewać się wzmożonego ich wypadania. Jeśli oscyluje ono na poziomie 100 włosów dziennie nie powinniśmy się martwić. Gorzej jeśli włosy zaczynają wypadać w większej liczbie. Jeśli tak się stanie nie panikujmy tylko skorzystajmy z dobrodziejstw nauki zamkniętych w specjalistycznych dermokosmetykach Bioxsine.

Dmuchamy na zimne - linia Bioxsine Dermagen

Jeśli chcemy zadziałać profilaktycznie możemy już teraz sięgnąć po produkty z linii Bioxsine Dermagen. Oparta o Biocomplex B11 formuła tych szamponów skutecznie zapobiegnie wypadaniu włosów oraz przywróci im zdrowy wygląd. Dostępne w trzech wariantach szampony nie tylko wzmocnią cebulki naszych włosów zapobiegając ich nadmiernemu wypadaniu ale jednocześnie rozprawią się z dodatkowymi problemami. Jakimi? Dla osób zmagających się z przetłuszczaniem kosmyków założenie czapki to prawdziwy koszmar. Dla nich powstał szampon, który wyreguluje wydzielanie sebum. Niestety czapki w wielu przypadkach wzmagają również powstawanie łupieżu, stąd drugi wariant to szampon przeciwłupieżowy. Naturalnie w ofercie marki nie zabrakło także kosmetyku dedykowanego włosom suchym i normalnym.

Gdy problem przybiera na sile - Bioxsine Dermagen Forte

Jeśli obserwujemy coraz intensywniejsze wypadanie włosów, a na dodatek z doświadczenia wiemy, że jesienne przesilenie sprzyja u nas ich nadmiernemu wypadaniu sięgnijmy po znacznie mocniejszą wersję szamponu, która szybko i skutecznie powstrzyma problem. Bioxsine Dermagen zawiera ośmiokrotnie wzbogaconą formułę Biocomplex B11. Takie stężenie pozwala szybko i skutecznie zahamować nawet bardzo intensywne wypadanie włosów oraz pobudzić cebulki włosowe do wzrostu. Co więcej, dzięki zawartości procyjanidyn, szampon niszczy chore komórki hamujące wzrost nowych włosów jednocześnie stymulując nowe komórki do wzrostu.