Rzęsy jak marzenie!

Długie, gęste i podkręcone rzęsy to marzenie każdej z nas! Sprawiają, że nasze spojrzenie staje się wyraziste i nabiera charakteru. Jak uzyskać taki efekt, bez konieczności stosowania sztucznych rzęs? Marka Eveline Cosmetics proponuje Skoncentrowane serum stymulujące wzrost rzęs - ReveLash, dzięki któremu już po kilku tygodniach stosowania osiągniesz efekt spektakularnie długich i lśniących rzęs!

Revelash poRevelash po fot. materiały prasowe


ReveLASH Serum do rzęs

Aktywne serum stymulujące wzrost rzęs to innowacyjna formuła z zaawansowanymi technolo-gicznie składnikami, gwarantująca olśniewające efekty. Zawiera składnik aktywny, który podczas całego cyklu życia rzęs pobudza ich wzrost, wyraźnie poprawiając długość, gęstość, grubość, wytrzymałość i nasycenie pigmentem. Ponadto skutecznie spowalnia proces ich wypadania. Produkt został przebadany w laboratorium J.S. Hamilton International przed i po jego użyciu, gdzie otrzymał pozytywną ocenę skuteczności i bezpieczeństwa!

· BIMATOPROST – uważany jest obecnie za najefektywniejszy związek

stymulujących wzrost rzęs, przedłuża fazę aktywnego wzrostu włosków.

· BIOTINOYL TRIPEPTIDE intensywnie wzmacnia włókna i cebulki rzęs,

zwiększa syntezę keratynocytów, dzięki czemu efektywnie kondycjonuje włoski,

sprawiając, że są silne i jedwabiste.

· EKSTRAKT Z GRANATU głęboko nawilża, odżywia i odbudowuje rzęsy, wzmacnia i chroni ich kolor.

SPEKTAKULARNE REZULTATY POTWIERDZONE BADANIAMI*:

Radykalna poprawa gęstości rzęs – 89%

Wyraźne wydłużenie rzęs – 85%

Rzęsy znacząco pobudzone do wzrostu – 86%

Badanie zostało przeprowadzone przez wykwalifikowanych lekarzy dermatologów i okulistów na zlecenie J.S. Hamilton International dla firmy Eveline Cosmetics. Na wybranej grupie kobiet przez okres 8 tygodni sprawdzano skuteczność i bez-pieczeństwo produktu. Wyniki badań wykazały, że odżywka do rzęs ReveLash jest wyjątkowo skuteczna a także bardzo dobrze tolerowana przez skórę powiek i oczy.

Revelash przedRevelash przed fot. materiały prasowe