Nowe płyny 4organic do mycia ciała i higieny intymnej dla dzieci

Kosmetyki do mycia przeznaczone dla dzieci powyżej 3 lat bardzo często zawierają składniki zapachowe, barwniki, detergenty i silne konserwanty, które mogą podrażniać delikatną skórę dzieci i ich miejsca intymne. Natomiast produkty do higieny intymnej przeznaczone dla kobiet nie są odpowiednie dla dzieci ze względu na inny poziom pH. Dzieci potrzebują bezpiecznego, delikatnego, bezzapachowego kosmetyku do mycia całego ciała i do higieny intymnej.

Nowe płyny do mycia ciała i higieny intymnej 4organic Kids dostępne są w dwóch wersjach: dla dziewczynek i dla chłopców. Naturalne kosmetyki 4organic nie zawierają składników zapachowych i barwników. Certyfikat AllergyCertified gwarantuje, że produkty są hipoalergiczne, bezpieczne dla zdrowia, pozbawione substancji zmieniających gospodarkę hormonalną. Płyny przeznaczone są do mycia ciała i higieny okolic intymnych dla dzieci powyżej 3 roku życia. Stworzyliśmy je w ponad 99% z substancji pochodzenia naturalnego. Zawarty w nich oczyszczony aloes łagodzi i nawilża. Płyny są wegańskie, certy?kowane przez PETA Cruelty Free and Vegan i Fundację Viva. To pierwsze polskie, kosmetyki, które zostały zapakowane w buteleczki, które w 100% pochodzą z recyklingu. Dzięki temu plastikowe butelki zyskują drugie życie, dbamy o środowisko i naszą planetę.

Nowe płyny do higieny intymnej zostały zapakowane w pojemniki z pompką, pojemność 200 ml. Kosmetyki są dostępne w drogeriach Rossmann i na stronie www.4organic.pl.