Linia DESSANGE Proffessional Hair Luxury Blond Californien - ZACHWYCAJ PERFEKCYJNYM BLONDEM, DZIĘKI PROFESJONALNEJ PIELĘGNACJI!

Kobiety z całego świata szukają inspiracji na ulicach Paryża podziwiając Francuzki, które do perfekcji opanowały sposób na niewymuszoną elegancję i naturalny look. W czym tkwi ich sekret? Paryżanki stawiają na najwyższą jakość i przywiązują szczególną uwagę do codziennej pielęgnacji.

Podczas gdy w latach 50. w Paryżu skupiano się na rozwoju kunsztu krawiectwa, na Polach Elizejskich powstał pierwszy salon Haute Coiffure - wysokiego fryzjerstwa DESSANGE Paris. Idea świątyni piękna oparta na innowacyjnych rozwiązaniach przyciągnęła gwiazdy światowego formatu, które pragnęły dla swoich włosów opieki profesjonalistów i prawdziwych wirtuozów w swoim fachu.

Na przestrzeni ponad połowy wieku świat fryzjerski przeszedł metamorfozę, jednak pełen profesjonalizm, fryzjerska ekspertyza i najwyższej jakości komponenty to w dalszym ciągu cechy rozpoznawcze DESSANGE Paris. Jednak i ta marka przeszła zmianę – teraz paryski luksus profesjonalnej pielęgnacji może poczuć każda kobieta w swoim domowym SPA. Produkty DESSANGE Professional Hair Luxury to specjalistyczne kosmetyki do włosów stworzone przy udziale ekspertów, którzy do tematu włosów podchodzą z wyjątkową powagą i profesjonalizmem.

Gama DESSANGE Professional Hair Luxury Blond Californien przeznaczona jest do naturalnego i farbowanego blondu oraz brązu z pasemkami. To pierwsza linia kosmetyków zainspirowana profesjonalnymi zabiegami fryzjerskimi. Blond pasma są bardzo podatne na uszkodzenia i wysuszenie, dlatego wymagają szczególnej pielęgnacji. Linia Blond Californien dzięki starannie wyselekcjonowanym składnikom aktywnym odpowiada na potrzeby nawet tych najbardziej wymagających włosów.

Formuła szamponu i odżywki Blond Californien oparta jest na cennym olejku z nasion passiflory, który odżywia strukturę blond pasm i pomaga w ich regeneracji po koloryzacji. Systematyczna pielęgnacja prowadzi nie tylko do poprawy kondycji włosów, ale i pozwala zachować rozświetlony, wielowymiarowy efekt. Produkty inspirowane fryzjerską ekspertyzą chronią włosy przed utratą koloru i niechcianymi refleksami. Dzięki zastosowaniu technologii korygowania barw w kremie Blond Californien można samodzielnie kontrolować odcień swoich włosów, by zgodnie z ideą marki - wszystkie kobiety mogły cieszyć się na co dzień zachwycającą fryzurą, jak tuż po wizycie w salonie fryzjerskim, nawet w przypadku bardzo wymagających włosów