Pierwsze urodziny butiku YOPE!

Rok temu byliście z nami na otwarciu, a teraz mogliśmy wspólnie świętować pierwsze urodziny butiku YOPE. Dziękujemy, że byliście z nami! Z okazji urodzin postanowiliśmy podzielić się dobrą energią, którą każdego dnia dostajemy od Was.

Dlatego kulminacją imprezy była aukcja charytatywna na rzecz Fundacji Łąka. Zebrana

podczas aukcji kwota wraz z utargiem z butiku z całego dnia wyniosła 12 571 zł, zasilając tym samym konto Fundacji. To najwspanialsze podsumowanie jubileuszu i akcji

#beeYOPE! Razem z Fundacją już dwa lata działamy na rzecz pszczół. W 2018 roku przekazaliśmy część dochodu ze sprzedaży serii

Kwiat Lipy Fundacji Łąka i ukwieciliśmy wspólnie osiem miast tysiącem metrów kwadratowych łąk, które są domem dla 15 000 000 zapylaczy!

W tym roku poszliśmy o krok dalej. Powiększyliśmy serię Kwiat Lipy o dwa nowe kosmetyki, a do każdego kupionego produktu dołączaliśmy saszetkę z nasionami. Dzięki nim na miejskich balkonach i parapetach powstało 10 000 m² mini łąk, 5 000 000 kwiatów dla 75 000 000 pszczół.

Ale to nie wszystko! Z okazji urodzin zamieniliśmy butik w kolorową łąkę – jeszcze do 14 listopada zapraszamy do odwiedzenia nas i obejrzenia tej niezwykłej kwietnej instalacji. W listopadowej szarości pastelowy świat YOPE doda Wam pozytywnej energii!