Totalny remodeling ciała w Klinikach La Perla!

To zupełnie nowy kierunek! Klinika La Perla otwiera się na nowe rynki i możliwości! O czym mowa? Oprócz prężnie rozwijających się klinik w całej Polsce, spółka realizuje także dystrybucję nowoczesnych technologii wyszczuplających znanych na całym świecie! Teraz dzięki Klinikom La Perla, do Polski trafiły 3 nowości zabiegowe - Adipologie, Thermologie i Biolift Therapy.

– Od prawie 20 lat z sukcesami dbamy o piękno Polek i Polaków. Od teraz chcemy także dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem z innymi gabinetami. Wyszukujemy na świecie urządzenia i produkty do gabinetów kosmetycznych, których skuteczności działania i bezpieczeństwa jesteśmy pewni w 100%. Dlaczego? Ponieważ sami na nich pracujemy! – mówiła Kalina Ben Sira, prezes i założycielka Klinik La Perla, podczas konferencji zapowiadającej otwarcie się na rynek dystrybucji urządzeń gabinetowych. – Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala nam na przewidywanie trendów wśród zabiegów i wprowadzanie nowości na polski rynek beauty, za pośrednictwem Beauty Box – spółki córki Kliniki La Perla – Wprowadziliśmy 3 nowoczesne technologie modelujące ciało – Adipologie, Thermologie i Biolift Therapy – dodaje.

– Bioestetyka, czyli wykorzystanie najbardziej naturalnych metod przywracających i poprawiających urodę, które nie są inwazyjne, ani uciążliwe dla pacjenta. To kierunek, który obraliśmy już dawno temu. Nowe terapie zaproponowane przez nas, nie dość, że doskonale poprawiają urodę to także działają leczniczo. Medycyna estetyczna coraz częściej zwraca się w kierunku natury, dlatego zależy nam na tym, by w proponowanych pacjentowi terapiach korzystać jak najwięcej z naturalnych zdolności organizmu do regeneracji poprzez stymulowanie jej odpowiednimi technologiami. Stąd właśnie propozycja zabiegowa tych trzech nowości – mówi Kalina Ben Sira.

Pierwsza z nowości, czyli Adipologie to doskonała terapia dla osób zmagających się z nadmiarem zlokalizowanej tkanki tłuszczowej, cellulitem każdego typu oraz z nadmiarem luźnej skóry. W Adipologie wykorzystana została skoncentrowana fala ultradźwiękowa tzw. LFU (Low Frequency Ultrasound). To opatentowany koncept i innowacyjna technologia, która sprawia, że emisja fali – przybierając postać odwróconej piramidy – pozwala na głębsze, dłuższe i bardziej selektywne działanie na komórki tłuszczowe (skuteczniejsza redukcja tkanki tłuszczowej i cellulitu, bez uszkodzenia okolicznych tkanek).

Druga z nowości to Thermologie, czyli najnowszej generacji zabieg służący do redukcji cellulitu, modelowania sylwetki i drenażu limfatycznego całego ciała. Terapia ta inspirowana jest azjatyckimi rytuałami pielęgnacyjnymi łączy w sobie elementy akupresury oraz refleksologii, dlatego z powodzeniem może być stosowana jako kuracja odprężająca i relaksująca – świetnie sprawdza się także przy niwelowaniu bólu pleców lub w celu zmniejszenia napięcia mięśni po treningu. – Thermologie generuje intensywne i zarazem przyjemne ciepło, co powoduje rozszerzenie naczyń krwionośnych, odżywienie skóry, detoksykację, dotlenienie i poprawę metabolizmu. Jest to wyróżnik rynkowy wśród tego typu urządzeń drenujących ciało. Zastosowane w urządzeniu vacum jest indywidualnie dostosowywane pod kątem siły działania w zależności od kondycji skóry, wieku pacjenta oraz efektów, jakie chcemy osiągnąć – mówi Monika Matys, kosmetolog Klinik La Perla. Zabieg świetnie sprawdzi się w ośrodkach SPA (łączy głęboką relaksację z fizjoterapią) oraz profesjonalnych gabinetach zabiegowych (jako terapia wyszczuplająca, drenująca i antycellulitowa).

Trzecia nowość – Biolift Therapy, to najnowsza generacja biostymulacji. Podczas zabiegu dochodzi do samoregeneracji komórek i przywrócenia ich fizjologicznej aktywności. Następstwem jest naturalna regeneracja i poprawa wyglądu skóry – a to wszystko w sposób nieinwazyjny. – Jest to metoda dobrze znana ze skuteczności m.in. w zabiegach rehabilitacyjnych. Teraz „przeniesiono” ją również do medycyny estetycznej, bo zauważono, że za jej wpływem skóra bardzo pozytywnie się zmienia. Zabieg świetnie modeluje sylwetkę, ujędrnia, redukuje zmarszczki – dodaje Kalina Ben Sira. Technologia ta działa w sposób zgodny z fizjologią człowieka – biostymuluje odnowę tkanek na poziomie komórkowym. To wyjątkowe połączenie fali radiowej o częstotliwości 448kHz oraz elektrostymulacji – absolutna nowość na rynku beauty! Zabieg ujędrnia i zagęszcza skórę, powoduje lifting i redukcję zmarszczek, niweluje trądzik, przebarwienia, blizny i cellulit oraz świetnie sprawdza się przy bólach mięśni. Jedno jest pewne, jeszcze będzie o nim głośno!