Nowy dzik dołącza do watahy LaQ

Świetnie myją, zaspokajają oczekiwania wizualne nawet największych twardzieli, pachną niczym ekskluzywne perfumy i nadają się do 1000 zastosowań... męskie mydła od LaQ to produkt, po który chętnie sięgnie każdy facet. Czy będzie to najnowsze mydło z serii z dzikiem, czy kultowe mydło z koziołkiem możecie wybrać swojego ulubieńca lub stosować je na zmianę.

Jeśli spytacie faceta jakie mydło chciałby dostać zapewne odpowie "do mycia się". W sumie logiczne... ;) i właśnie dlatego mydła dla mężczyzn od LaQ doskonale się pienią, a przy tym skutecznie oczyszczają skórę. Jako, że panowie znani są także ze swojej awersji do smarowideł wszelkiego rodzaju marka zadbała o odpowiednie składniki aktywne obu mydeł. Co znajdziemy w ich wegańskim składzie? Masło SHEA bogate w naturalną alantoinę, witaminy oraz woski, które nawilżają, regenerują i łagodzą podrażnienia. W mydełkach zastosowano także masło KAWOWE o silnym działaniu natłuszczającym, nawilżającym i ochronnym oraz masło MANGO stanowiące bogate źródło przeciwutleniaczy, które intensywnie nawilża, wygładza i regeneruje skórę naszych twardzieli :) Efektu dopełnia węgiel aktywny, który oczyszcza skórę i nadaje mydłu idealny dla mężczyzn neutralny kolor. 

NOWOŚĆ! Mydło dla facetów dzik w kostce

Oto najnowszy dzik jaki wkroczył do watahy. Jest twardy, kanciasty, pachnie ekstremalnie dziko i umyjesz nim ciało, twarz i ręce. Możesz się przy jego pomocy ogolić. Ciuchy też możesz na szybko przeprać ;) To mydło nie odmładza, nie wygładza, nie peelinguje. Ono myje... ty jesteś czysty i pachnący więc przyciągasz loszki. 

Mydło dla facetów koziołek w kostce

Klasyka LaQ. Wygląda jak mydło z dzikiem bo też jest w kostce. Ale pachnie inną ekskluzywną perfumą ;)