KOLAGENOWY ZAWRÓT GŁOWY

Kolagen nazywany jest białkiem młodości i stanowi bardzo ważny składnik ludzkiego organizmu - jeden z głównych budulców naszej skóry. Jego obecność w suplementach i kosmetykach nie jest przypadkowa, gdyż tworzy aż 80% włókien skóry właściwej, odpowiadając za nawilżenie, jędrność i elastyczność, a także odnowę skóry na poziomie komórkowym. Pierwsze ubytki kolagenu, w postaci delikatnych zmarszczek, można zauważyć już po 25. roku życia.

Suplementacja kolagenu

Kolagen można suplementować. Jednak jego cząsteczki muszą być wystarczająco małe, by przeniknąć barierę jelit. Ich stosowanie przekłada się na wzmocnienie naszej skóry, zapobiegając wiotczeniu i przywracając jej jędrność.

Arbonne Skin Elixir to produkt wspomagający produkcję kolagenu z kwasem hialuronowym. Formuła w formie proszku działa od wewnątrz, aby wspomóc produkcję kolagenu w celu uzyskania zdrowo wyglądającej skóry i włosów. Healthy Skin, czyli wyjątkowy eliksir, który stanowi codzienną porcję pielęgnacji od wewnątrz. Pomoże skórze zachować jędrny i gładki wygląd oraz zdrowo wyglądający blask.

Kosmetyki z kolagenem

Starzejąca się skóra traci wiotkość, jest bardziej obwisła, a zmarszczki stają się wyraźnie widoczne. Dlatego warto, systematycznie stosować kosmetyki, zawierające składniki pobudzające wytwarzanie kolagenu w skórze, przywracając jej nawilżenie, jędrność oraz gładkość.

Firming Serum ZO® Skin Health to przełomowy preparat, chroniący przed starzeniem w zakresie utrzymania właściwej struktury skóry i zachowania owalu twarzy. Jego jednym z kluczowych składników jest Sodium DNA (sól sodowa kwasu deoksyrybonukleinowego), która wspomaga proces formowania matrycy skóry w celu wspierania aktywności fibroblastów odpowiedzialnych za produkcję kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego. Składnik ten poprawia elastyczność i jędrność skóry.

Cellular Radiance Concentrate Pure Gold La Prairie to luksusowe, wielozadaniowe serum, zawierające rzadkie składniki, w tym 24-karatowe złoto oraz najsilniej działającą technologię przeciwstarzeniową. Zastosowany odmładzający kompleks roślinny oraz synergiczny kompleks ujędrniający zwiększają produkcję kolagenu i elastyny.