Weekendowa metamorfoza z laserem P.L.E.A.S.E. Professional

Weekend. Tyle potrzeba naszej skórze, by efekty laseroterapii wykonanej najnowocześniejszym urządzeniem P.L.E.A.S.E. Professional były widoczne, a skóra kończyła proces rekonwalescencji. Pracujący w oparciu o pulsacyjną metodę laser daje nam unikalną możliwość połączenia aż dwóch rodzajów terapii podczas jednej wizyty w gabinecie, a tym samym maksymalizuje efekty metamorfozy skóry, której tak bardzo pragniemy po zimie. Poznajcie w pełni możliwości tej futurystycznej technologii, która umożliwia korzystanie z dobrodziejstw laseroterapii przez... cały rok!

Warunki atmosferyczne zimą, a także duże różnice między temperaturą na zewnątrz a wewnątrz pomieszczeń, wyjątkowo niekorzystnie wpływają na naszą cerę. W efekcie czego z początkiem wiosny większość z nas boryka się z jej szorstkością, odwodnieniem i niezdrowym kolorytem. Dodatkowo niektórzy niestety muszą zmierzyć się również z popękanymi naczynkami lub rumieniem, które towarzyszą często słowiańskiemu typowi cery o płytkim unaczynieniu. Dlatego pragniemy wykorzystać pierwsze cieplejsze dni przed pełną ekspozycją skóry na słońce na zabiegi w gabinecie medycyny estetycznej, które szybko przywrócą twarzy, szyi oraz dekoltowi atrakcyjny i młodszy wygląd.

"W mojej praktyce często spotykam się z sytuacją, w której pacjentki nie chcą łączyć intensywnych zabiegów kondycjonujących skórę z jej ekspozycją na silne promieniowanie słoneczne. Determinuje to w znacznym stopniu ich wybory w zakresie zabiegów, którym chcą poddać swoją skórę w krótkim okresie przedwiośnia i wczesnej wiosny. Niesłusznie. Najnowsze osiągnięcia, jakimi dysponują lekarze w zakresie laseroterapii umożliwiają wykonywanie zabiegów przez cały rok z korzyścią dla pacjenta. Mam tu na myśli laser P.L.E.A.S.E.® Professional, który umożliwia wykonanie aż dwóch terapii podczas jednego zabiegu. Dzieje się tak ponieważ, pracujące w oparciu o pulsacyjną metodę urządzenie, nie karbonizuje tkanki. Dzięki temu od razu mamy możliwość podania do głębokich warstw skóry odpowiedniej substancji aktywnej. Zadaniem lekarza jest dobranie odpowiednich do danej pory roku parametrów urządzenia oraz substancji odżywczych" – mówi dr Krzysztof Kaczyński z Kaczyńscy Clinic.

Laser P.L.E.A.S.E.® to wyjątkowe urządzenie, które łączy stymulację skóry oraz jej odżywienie poprzez substancje aktywne w jednym zabiegu. Zaopatrzona w technologię SmartPorationTM głowica lasera tworzy w skórze mikropory zajmujące zaledwie od 1% do 15% powierzchni tkanki poddanej zabiegowi. W połączeniu z pulsacyjną pracą, która umożliwia odprowadzenie ciepła ze skóry podczas zabiegu, owocujące brakiem przegrzania i karbonizacji tkanki, lekarz może od razu nałożyć na skórę substancję aktywną, która wchłonie się ponad 100 razy lepiej niż w przypadku metody transdermalnej. Co więcej umieszczone w laserze sensory kontaktu ze skórą, zapewniają najwyższe standardy bezpieczeństwa i umożliwiają bezpieczną pracę nawet w okolicy oka, dając możliwość opracowania tego newralgicznego miejsca bez ryzyka uszkodzenia narządu wzroku.

Cechy te zapewniają także niezwykle krótki czas rekonwalescencji trwający od 24 do 48h. Dzięki temu zabieg możemy wykonać w weekend by spokojnie w poniedziałek wrócić do swoich obowiązków ciesząc się widoczną poprawą wyglądu skóry. Laser pobudza skórę także do naturalnych procesów odnowy komórkowej poprzez produkcję nowych włókien kolagenu i elastyny maksymalizując efekt zabiegu. Laser P.L.E.A.S.E.® Professional wykazuje ogromne spectrum działania stanowi także odpowiedź na potrzeby osób, które pragną przygotować swoje ciało do odsłonięcia przy sprzyjającej pogodzie.