Doktor Andrzej Ignaciuk otworiera Gabinet Dr Andrzej Ignaciuk i Partnerzy w zupełnie nowej odsłonie!

Dr Andrzej Ignaciuk i Partnerzy otworzyli nowy gabinet dedykowany głównie medycynie estetycznej i anti-aging. Gdzie można go znaleźć? To nowe miejsce na mapie Warszawy.

Gabinet Dr Andrzej Ignaciuk i Partnerzy, dedykowany głównie medycynie estetycznej i anti-aging to nowa lokalizacja i rozszerzenie działalności gabinetu dra Andrzeja Ignaciuka, który dotychczas znajdował się przy Al. Przyjaciół. W skład zespołu wchodzą wysokiej klasy specjaliści w swojej branży z ogromnym doświadczeniem (kilkunastoletnim a nawet kilkudziesięcioletnim) w:

· medycynie estetycznej,

· medycynie anti-aging,

· chirurgii,

· ginekologii,

· dermatologii i laseroterapii,

powszechnie znani w kraju i za granicą. Gwarantują oni wysoką jakość i innowacyjność swoich usług.

Gabinet Dr Andrzej Ignaciuk i Partnerzy zlokalizowany jest przy Al. Róż 10/1 - w najbardziej prestiżowym i ekskluzywnym miejscu w Warszawie.

NOWE MIEJSCE NA MAPIE WARSZAWY

Ceremonia inauguracyjna odbyła się w eleganckich wnętrzach Pałacu Sobańskich w restauracji Amber Room, gdzie na gości czekały wyjątkowe atrakcje. Podczas oficjalnej części dr Andrzej Ignaciuk przedstawił najważniejsze informacje dotyczące działalności gabinetu oraz nowy zespół specjalistów, z którymi współpracuje (a wśród nich wiele zaskakujących nazwisk).

Wśród gości obecni byli: przyjaciele Doktora Ignaciuka, pacjenci, koledzy-lekarze oraz partnerzy wydarzenia - przedstawiciele firm:

· ITP S.A. wraz z marką Neauvia,

· Croma Pharma,

· URGO Aesthetics z Mesoestetic,

· Beauty Derm Aesthetic,

· APTOS,

· AntiAging Institute,

· Gelavis HA,

· LEA Vivacy,

· Galderma.

Gospodarz wieczoru, dr Andrzej Ignaciuk, przedstawił swoje wspomnienia z długoletniej praktyki w branży medycyny estetycznej, związane z partnerami wydarzenia. Doktor Ignaciuk nawiązał również do wspólnej troski o bezpieczeństwo zabiegów z zakresu medycyny estetycznej w Polsce, przede wszystkim w kontekście wykorzystywanych urządzeń i preparatów, m.in. Restylane czy Radiesse.

Inaugurację uświetnił występ niezwykle utalentowanych kobiet, tworzących kwartet smyczkowy Vinyl String Quartet. Artystki umiliły wieczór autorską aranżacją utworów muzyki filmowej. Okazja do świętowania była podwójna! Uroczystość otwarcia Gabinetu zbiegła się z Wigilią Andrzejkową.

Doktor Andrzej Ignaciuk jest jednym z najbardziej cenionych specjalistów i jednym z prekursorów medycyny estetycznej w Polsce. W ostatnim czasie został wybrany na stanowisko prezesa Międzynarodowej Unii Medycyny Estetycznej (Union Internationale de Médecine Esthétique – UIME). Wybór Dr Ignaciuka na stanowisko prezesa Międzynarodowej Unii Medycyny Estetycznej to efekt jego

bardzo ciężkiej i wieloletniej pracy, a nowy gabinet zwieńczeniem ponad 25 letniego doświadczenia w tej dziedzinie!