Poznaj ekspertów SAMARITÉ

Trio najlepszych specjalistów marki SAMARITÉ połączyło swoje siły aby swoją wiedzę z zakresu dermatologii, kosmetologii oraz technologii kosmetycznej, przekazać fanom marki pod postacią bloga. Dzięki nim na www.samarite.eu możecie przeczytać eksperckie artykuły dotyczące pielęgnacji Waszej skóry. Skuteczne metody zatrzymania młodości skóry na dłużej oraz radzenia sobie z jej problemami, ciekawostki o złożonych strukturach receptur Samarité, informacje o najnowszych składnikach kosmetycznych i. wiele więcej! To wszystko czeka na Was na blogu. Przyjemnej lektury!

Barbara Zapisek – mgr chemii, technolog

Przez 40 lat swojej pracy wprowadziła na polski rynek ponad 1000 receptur, z których przeważająca większość okazała się być bestsellerami. Barbara Zapisek specjalizuje się w wyszukiwaniu nieszablonowych składników i popularyzowaniu ich na rynku kosmetycznym. Jako pierwsza wprowadziła w Polsce produkty z olejem arganowym oraz z olejem i miodem manuka. Jako jedna z pierwszych wprowadziła do polskich drogerii kosmetyki z zawartością kwasów, Matrixylu oraz stabilnej formy witaminy C- Tetra. To właśnie ona pisze dla Was artykuły o złożoności receptur Samarité oraz o najnowszych składnikach kosmetycznych – okiem technologa.

Wioletta Kaniewska – mgr farmacji, kosmetolog

Kosmetolog z 13-sto letnim doświadczeniem, która w swojej pracy zajmuje się głównie laseroterapią oraz pokrewnymi metodami przywracania skórze dobrej kondycji. Wioletta Kaniewska interesuje się innowacyjnymi technologiami kosmetologicznymi oraz nowoczesnymi substancjami i nośnikami stosowanymi w kosmetyce. Uważa, że jakość i forma w jakiej występują składniki kosmetyku determinują ich skuteczność. Dlatego jest zwolenniczką nowoczesnych technologii, które pomagają uzyskać z naturalnych składników ultraskuteczne substancje kosmetyczne. Dzięki niej dowiecie się jak skutecznie pielęgnować swoją skórę.

Martyna Szaniawska – lekarz

Trzecia ekspertka w naszym trio jest obecnie w trakcie specjalizacji z Dermatologii i Wenerologii oraz w trakcie podyplomowych studiów w Podyplomowej Szkole Medycyny Estetycznej Polskiego Towarzystwa Lekarskiego. Członkini Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging oraz American Academy of Aesthetic Medicine. Znakiem rozpoznawczym jej pracy jest naturalność efektów, które uzyskuje podczas stosowania zabiegów medycyny estetycznej. Artykuły dotyczące problemów waszej skóry i sposobów radzenia sobie z nimi pojawią się na blogu właśnie dzięki niej.