Huel dodaje baton o smaku masła orzechowego do swojej oferty przekąsek

Wiodąca światowa marka kompletnej żywności w proszku, Huel, poszerza swoją ofertę batonów o nowy smak. Nowość o smaku masła orzechowego dołącza do istniejących już produktów: słony karmel, czekolada, czekolada z pomarańczą i karmel z kawą.

Baton Huel o smaku masła orzechowego, zawiera zaledwie 200 kalorii, co sprawia, że jest idealną przekąską. Jak wszystkie produkty marki nowy baton jest odżywczo uzupełniony o dobrze zbilansowane makroskładniki odżywcze oraz niezbędne witaminy i minerały potrzebne na co dzień. 

Używając zrównoważonych, roślinnych składników, baton Huel jest produkowany z mąki owsianej i płatków owsianych, białka grochu i brązowego ryżu, kakao w proszku, kokosa, syropu daktylowego i siemienia lnianego. Smak masła orzechowego pojawia się dzięki prażonym orzechom arachidowym i wegańskim chipsom czekoladowym. Dodano również unikalną mieszankę niezbędnych witamin i minerałów, aby zapewnić odżywczo kompletną przekąskę.

Każdy batonik zawiera:

  • Wszystkie 26 niezbędnych witamin i minerałów, aby dostarczyć organizmowi wszystkich niezbędnych mikroelementów odżywczych.
  • 12 g wysokojakościowego, roślinnego białka, o doskonałym profilu aminokwasowym
  • Węglowodany o niskim IG, wolno uwalniające się, dostarczające energię
  • Zrównoważone tłuszcze omega-3, omega-6 i tłuszcze jednonienasycone, tworzące doskonały profil kwasów tłuszczowych
  • Błonnik rozpuszczalny i nierozpuszczalny, dla zdrowia układu trawiennego
  • Brak składników GMO; brak soi, jaj, przetworów mlecznych, mięsa i produktów zwierzęcych

Huel jest obecnie jedną z najszybciej rozwijających się marek w Wielkiej Brytanii, osiągając ostatnio kamień milowy w postaci 100 milionów posiłków sprzedanych w 100 krajach świata. Marka oferuje również odżywczo kompletne posiłki w proszku i w formie napojów gotowych do spożycia, dzięki czemu odżywianie jest szybkie, łatwe i przystępne cenowo.

Nowe Batoniki z Masłem Orzechowym Huel są dostępne na stronie www.pl.huel.com (81,39złotych za 15 batonów).