Bezpieczne, hipoalergiczne mydło do rąk dla całej rodziny

Szukasz bezpiecznego mydła dla całej rodziny? Poznaj mydło do rąk Derma Family. Jest bezpieczne, nie wysusza skóry i sprawdzi się nawet w przypadku małych alergików.

Mydło do rąk Derma Family łagodnie i delikatnie myje, a także pielęgnuje skórę dłoni. Kosmetyk z dodatkiem składników odżywczych - zapobiega wysuszaniu skóry. Mydło Derma Family jest hipoalergiczne, pozbawione substancji zapachowych i barwników, co minimalizuje ryzyko wystąpienia alergii, oraz reakcji skórnych. Kosmetyk jest polecany przez lekarzy przy Atopowym Zapaleniu Skóry, skłonności do alergii, oraz profilaktycznie, aby uniknąć problemów ze skórą dłoni.

Duńskie mydło Derma Family zapewnia bezpieczne oczyszczanie i pielęgnację dłoni dla całej rodziny każdego dnia. Kosmetyk otrzymał, aż trzy certyfikaty, które są gwarancją bezpieczeństwa i jakości. AllergyCertified i Asthma-Allergy Denmark potwierdzają, że produkt jest hipoalergiczny, wolny od alergenów, pozbawiony składników zapachowych i barwników. Nordic Ecolabel gwarantuje, że kosmetyk jest przyjazny dla środowiska i nie testowany na zwierzętach.

Cena 9,99 zł

Dostępne na www.4organic.p