Płyny 4organic dla dzieci doskonałe do mycia rąk

Naturalne płyny do mycia 4organic Kids warto stosować także do oczyszczania dłoni, zapewniają prawidłową higienę, ochronę przed drobnoustrojami, pielęgnację skóry. Kosmetyki są certyfikowane przez międzynarodową organizację AllergyCertified, a ich buteleczki w 100% pochodzą z recyklingu. Dzięki nim dbamy nie tylko o zdrowie, ale także o środowisko naturalne.

Naturalne płyny do mycia ciała i higieny intymnej 4organic dostępne są w dwóch wersjach dla dziewczynek i dla chłopców. Kosmetyki 4organic nie zawierają składników zapachowych i barwników, są niepodrażniające i prawdziwie hipoalergiczne, dzięki temu są doskonałe także do mycia dłoni. Kosmetyki z dodatkiem składników nawilżających zapobiegają wysuszaniu skóry.

Certy?kat AllergyCertified gwarantuje, że produkty są hipoalergiczne, bezpieczne dla zdrowia, pozbawione substancji zmieniających gospodarkę hormonalną. Kosmetyki są wolne od składników zapachowych i barwników, co minimalizuje ryzyko wystąpienia alergii oraz reakcji skórnych. Płyny 4organic są polecane również przy Atopowym Zapaleniu Skóry, skłonności do alergii, oraz profilaktycznie, aby uniknąć problemów ze skórą.

Kosmetyki zostały zapakowane w buteleczki, które w 100% pochodzą z recyklingu. Dzięki temu plastikowe opakowania zyskują drugie życie, a my dbamy o środowisko, naszą planetę i przyszłe pokolenia. Płyny 4organic Kids przeznaczone są do mycia rąk, ciała i higieny okolic intymnych dla dzieci powyżej 3 roku życia. Stworzyliśmy je w ponad 99% z substancji pochodzenia naturalnego. Zawarty w nich oczyszczony aloes łagodzi i nawilża. Płyny są wegańskie, certy?kowane przez PETA Cruelty Free and Vegan i Fundację Viva.

Płyny do dzieci 4organic, pojemność 200ml, cena ok. 16 zł Dostępne w Rossmann i na stronie www.4organic.pl.

płyn 4organic Kidspłyn 4organic Kids fot. materiały prasowe