Zagęszczające serum przeciwstarzeniowe GOLD ELIXIR

Nowe serum z linii Icon Time o działaniu silnie przeciwzmarszczkowym z koloidalnym złotem. Luksusowa formuła o działaniu wypełniającym i wygładzającym dla ponadczasowego piękna. Stworzona, aby aktywnie walczyć ze zmarszczkami i oznakami starzenia.

Wysublimowany eliksir ze złota, wzbogacony ZŁOTĄ kolageniną i kompleksem aminopeptydowym „peptydy no-a.g.e.s”, które stymulują produkcję nowego kolagenu, zwalczają zmarszczki, poluźnienie skóry i utratę napięcia.

Wzbogacone w złote mikrokapsułki kwasu hialuronowego, które rozpuszczają się w kontakcie ze skórą, nadając skórze cenny blask.

ZŁOTA kolagenina - peptydy i złoto koloidalne w celu stymulowania tworzenia nowego kolagenu.

Peptydy No-a.g.e.s - chronią kolagen przed glikacją i innymi procesami degradacji.

Sposób użycia: wstrząsnąć przed użyciem. Rano i wieczorem na oczyszczoną i stonizowaną twarz nakładamy opuszkami palców od środka twarzy na kontury, lekko masując ruchem okrężnym, aby przyspieszyć wchłanianie cennych mikrokapsułek. Następnie przechodzimy do szyi, zaczynając od podbródka i schodząc do dekoltu.

Zastosuj krem ICON TIME, odpowiedni do konkretnych potrzeb.

Cena detaliczna: 485 zł

OPAKOWANIE:

- luksusowa butelka z kroplomierzem

- trójkąt z metalicznej folii różowo - złota ikona czasu, która pozwala zobaczyć cenne złote perły.

- jedwabny wydruk na butelce.

Produkty uzupełniające (również nowości):

EYES SUPERMASK to kojąca maska wygładzająca na okolice oczu i punkty krytyczne

Maska szokowa z diamentowym pyłem i biomimetycznymi peptydami o intensywnym działaniu na worki, cienie i kurze łapki, by poprawić w ciągu kilku minut piękno twarzy.

Działa na całą okolice oczu (od skroni do skroni, w tym na czole), wygładza zmarszczki i minimalizuje oznaki stresu i zmęczenia, zapewniając jasny i wypoczęty wygląd.

Dzięki technologii dwuwarstwowej DOUBLE SKIN POWER MASK uzyskujemy efekt głębokiej infuzji składników aktywnych.

Składniki aktywne: diamentowy kompleks rozświetlający, acetyl tetrapeptide-5 (przeciw workom, cieniom , zmarszczkom i glikacji), escyna.

ICON TIME to wygładzający krem do dłoni z witaminą C

Regenerujący krem do rąk o działaniu wygładzającym i zmiękczającym. Wzbogacony w witaminę C, masło shea i fosfolipidy roślinne, głęboko odżywia i wzmacnia mechanizmy obronne skóry, chroniąc dłonie przed wysuszeniem, pękaniem i agresją zewnętrzną. Otacza dłonie lekkim filmem, nie będąc ciężkim ani tłustym. Idealny również dla mężczyzn. Jest przeciwstarzeniowy, przeciw plamom, naprawczy.

Cena detaliczna: 99 zł

Linia ICON TIME

Wiek pokazywany przez naszą twarz nie jest wiekiem chronologicznym. To wiek biologiczny, o którym decydują mijające lata, starzenie się komórek, styl życia oraz środowisko, w którym żyjemy.

Starzenie się jest procesem stopniowym i skóra potrzebuje specjalnych, ukierunkowanych zabiegów, które powinny być zmieniane wraz z upływem czasu oraz dopasowywane do poszczególnych pór roku. Bez względu na rodzaj biologicznego starzenia się skóry ICON TIME ma rozwiązanie odpowiednie dla każdego etapu życia.

Bio-rewitalizacja komórek + ochrona układu wspomagającego skórę = intensywna kuracja anty-starzeniowa sformułowana tak, by zwalczać zmarszczki i utratę napięcia. Wzbogacona drogocennymi właściwościami energizującymi srebra, złota i platyny.

Dodatkowo linia Icon Time zawiera nowoczesny system Anti-InflammAging, który zwalcza działanie wolnych rodników i chroniczne stany zapalne, poprawiając właściwości biomechaniczne skóry oraz jej integralności.