KOLOROWY ZAWRÓT GŁOWY OD FOREO

Codzienność nie musi być nudna, zwłaszcza jeśli wkracza do niej okrągły spodek rodem z kosmosu - FOREO UFO 2. Czas spędzony z maseczką XXI wieku, sprawi, że pielęgnacja nie będzie obowiązkiem, a przyjemnością, na którą czekamy cały dzień.

Najnowsza generacja UFO posiada pełne spektrum światła LED, konfigurowane w aplikacji procedury pielęgnacji skóry oraz zaawansowaną termoterapię. 8 różnych świateł LED dodaje maksymalną moc do maski aktywowanej przez UFO. Każde światło ma inne cechy, które aktywują kluczowe składniki w poszczególnych maskach i przygotowują dedykowany i spersonalizowany zabieg, aby odkryć wyrafinowaną i promienną cerę w zaledwie 90 sekund.

UFO 2 łączy się wyłącznie z maskami aktywowanymi przez UFO, tworząc połączenie najnowocześniejszych technologii i pielęgnacji naturalnych składników, aby zapewnić najwyższą jakość domowego spa. Maski Farm To Face, stworzone zostały z najlepszych składników pochodzących z całego świata, w tym nawilżającej bułgarskiej róży, oczyszczającej zielonej herbaty i wygładzającej jagody Acai.

Maska nawilżająca BULGARIAN ROSE

Lekka formuła maski została wzbogacona w nawadniającą, rewitalizującą oraz nawilżającą wodę różaną, która pomaga w odświeżeniu matowej i suchej skóry. W połączeniu z UFO zapewnia kompleksowy zabieg twarzy, pozostawiając cerę zdrową i nawilżoną. Jest idealną propozycją dla osób chcących nadać skórze blasku.

Maska Oczyszczająca GREEN TEA (maska wegańska)

Maska łagodzi i odżywia zestresowaną skórę dzięki zielonej herbacie - jednym z najpotężniejszych źródeł przeciwutleniaczy matki natury. W połączeniu z UFO zapewnia odświeżający zabieg na twarz, który delikatnie oczyści i ochroni skórę, pozostawiając ją zdrową i naturalnie promienną. Maska jest idealna dla osób chcących ukoić podrażnioną cerę przez czynniki zewnętrzne. Bogata w przeciwutleniacze, chroni i odmładza jej wygląd.

Maska rewitalizująca MANUKA HONEY

Maska wzbogacona w składniki odżywcze prawdziwego miodu Manuka, zmiękcza skórę i zwalcza jej suchość, dostarczając zastrzyk młodości. W połączeniu z UFO lub UFO mini zapewnia rewitalizujący zabieg na twarz, dający efekt jędrnej i promiennej skóry.

Maska odżywcza COCONUT OIL (MASKA WEGAŃSKA)

Maska posiada nawilżającą, niezwykle bogatą formułę, wzbogaconą naturalnym olejkiem kokosa i wodą kokosową. W połączeniu z UFO lub UFO mini zapewnia głęboko odżywiający zabieg na twarz, z efektem nawodnionej, miękkiej i promiennej skóry.

Maska wygładzająca ACAI BERRY (MASKA WEGAŃSKA)

Ożywienie młodzieńczej witalności jest możliwe dzięki masce wygładzającej, wzbogaconej w najbardziej bogate antyoksydanty na świecie – jagody acai. W połączeniu z UFO lub UFO mini, gwarantuje głęboko odżywczy i wygładzający zabieg twarzy, zapewniając jędrniejszą i młodziej wyglądającą skórę.

Produkty FOREO dostępne są na stronie: www.foreo.com.

FOREO to szwedzka marka rozwijająca się w dziedzinie hi-tech beauty, oferująca nowy standard rozwiązań w zakresie pielęgnacji oraz well-being. Lider technologicznych rozwiązań znany jest m.in. z wielokrotnie nagradzanych szczoteczek do oczyszczania twarzy z linii LUNA, zupełnie nowego sposobu aplikacji koreańskich masek dzięki urządzeniu UFO, aż po soniczne szczoteczki do zębów ISSA. FOREO Sweden ma odważne i niekonwencjonalne podejście - marka co roku wprowadza produkty o najwyższym, technologicznym standardzie, równocześnie zapewniając, że najlepsze rozwiązania nie są zarezerwowane jedynie dla wybranych. FOREO afirmuje pewność siebie - gdy czujesz się dobrze, wyglądasz równie dobrze - misja zakończona.