L'biotica ECLAT biodegradowalne chusteczki mineralne do demakijażu

Do luksusowej linii ECLAT dołączył niezwykle wygodny i praktyczny produkt - L'biotica ECLAT biodegradowalne chusteczki mineralne do demakijażu.

Chusteczki do demakijażu wzbogacone są o kompleks odżywczych minerałów, takich jak cynk, miedź i magnez. Pielęgnują i delikatnie matują cerę, pozostawiając zdrowy koloryt.

Wegańskie chusteczki wykonane są z naturalnej, biodegradowalnej włókniny pochodzenia roślinnego. Dzięki kompaktowej formie możesz mieć je zawsze przy sobie, wyglądają bardzo elegancko i subtelnie. Bardzo dobrze zmywają makijaż i mają delikatny, przyjemny zapach. Idealnie sprawdzą się na przykład przed i po treningu.

Stosując chusteczki do demakijażu L’biotica ÈCLAT czujesz, że cera jest oczyszczona z makijażu, całodziennych zanieczyszczeń oraz z nadmiaru sebum.

Sposób użycia: Wyjmij chusteczkę i delikatnie oczyszczaj twarz, szyję oraz okolice oczu. Nie spłukuj. Dokładnie zamknij opakowanie po użyciu, by zapobiec wysychaniu chusteczek.

Wybierając chusteczki do demakijażu L’biotica ÈCLAT wspierasz rozwój ekologicznych i zrównoważonych technologii najnowszej generacji.

L’biotica ÈCLAT biodegradowalne chusteczki mineralne do demakijażu 30 sztuk.