#AJAKAJESTTWOJAHISTORIA? Kampania atopowie S.O.S EAU THERMALE AVENE

Corocznie w ramach kampanii Atopowe S.O.S. organizowanej przez markę Eau Thermale Avene, jeden z małych pacjentów zostaje skierowany na 3-tygodniową kurację do Uzdrowiska Termalnego w Avene we Francji. W tym roku uniemożliwiła to pandemia COVID-19. Ale zawsze możemy coś zrobić, aby innym żyło się lepiej! Weź udział w konkursie i pomóż zapewnić roczną opiekę produktową emolientami Xera Calm A.D dla 5 atopowych rodzin.

Uporczywe swędzenie skóry, nieprzespane noce, powracające zaostrzenia... Oto codzienność dziecka chorego na atopowe zapalenie skóry.

Mówi się, że uczucie swędzenia jest gorsze niż ból…

„Najgorsze są noce – podkreśla Agnieszka, mama Oliwki. Córka często się budzi, bo swędzenie nie pozwala jej spać. […] A kiedy następuje zaostrzenie choroby, to mała z bólu płacze…”

Corocznie w ramach kampanii Atopowe S.O.S. organizowanej przez markę Eau Thermale Avene, jeden z małych pacjentów zostaje skierowany na 3-tygodniową kurację do Uzdrowiska Termalnego w Avene we Francji. W tym roku ze względu na pandemię wirusa jest to niemożliwe. Jednak jako marka stawiająca swoich pacjentów na pierwszym miejscu, Eau Thermale Avene organizuje konkurs, w którym do wygrania będzie roczna opieka produktowa emolientami Xera Calm A.D dla 5 atopowych rodzin.

Produkty z Gamy Xera Calm A.D są dedykowane właśnie skórze atopowej. Emolienty odbudowują funkcję bariery skóry i przywracają jej komfort. Łagodzą uczucie swędzenia spowodowane nadmierną suchością skóry i przywracają równowagę jej fory bakteryjnej.

Eau Thermale Avene solidaryzuje się z osobami chorymi oraz ich rodzinami – nikogo nie pozostawiając samemu sobie, szczególnie w tym wyjątkowo trudnym czasie. Pandemia bowiem stanowi dodatkowe zagrożenie dla wszystkich atopików. Jednym z czynników zaostrzających chorobę jest STRES, który powoduje nasilone swędzenie i zwiększoną częstotliwość zaostrzeń choroby. Na kanałach social media marki oraz na stronie www.eauthermaleavene.pl/atopowe-sos wystartował właśnie konkurs #AJAKAJESTTWOJAHISTORIA, w którym nagrodą jest całoroczna opieka dermokosmetyków Avène dla pięciu zwycięskich rodzin. Aby wziąć w nim udział wystarczy odpowiedzieć na kilka pytań i zamieścić konkursowe zdjęcie lub film.

Akcja potrwa od maja do 30 czerwca.

Więcej informacji o akcji na stronie marki: www.eauthermaleavene.pl/atopowe-sos.