Polskie marki w Super-Pharm

Wspieranie polskich marek to jeden z trendów, który jest następstwem ostatnich zmian gospodarczych. W ofercie Super-Pharm znajduje się wiele rodzimych marek, które mają w swoim portfolio produkty dla zdrowia i urody. W drogeriach stacjonarnych i online można zaopatrzyć się w kosmetyki takich brandów jak: Joanna, Bielenda, NaturalME czy Dermika. Do 10 czerwca artykuły dostępne są w promocyjnych cenach.

Polskie produkty to synonim dobrej jakości. Zasada ta dotyczy wielu dziedzin, a w szczególności odnosi się do branży beauty. Przykładem kosmetyku o dobrym składzie, który można aktualnie zakupić w promocyjnej cenie w drogeriach Super-Pharm, jest eco krem Lirene. Produkt ten dostępny jest w dwóch wariantach – nawilżającym i seboregulującym. Składy obydwu kremów są w niemal 100% organiczne, pochodzenia naturalnego, dzięki czemu skóra łatwiej je przyswaja, a efekty są długotrwałe.

Hydrolat lawendowy NaturalME to kolejny naturalny kosmetyk podlegający promocji w Super-Pharm. Hydrolat to inne określenie na naturalne wody roślinne. Z uwagi na to, że niedawno odkryto ich właściwości pielęgnacyjne, zaczęto zastępować nimi m.in. toniki i odświeżające mgiełki do twarzy, ciała i włosów. Naturalna woda lawendowa od NaturalME powstała w procesie destylacji wysokiej jakości kwiatów lawendy i jest świetnym rozwiązaniem na zbliżające się upały, podczas których szybko odświeży i oczyści skórę oraz zapobiegnie utracie wilgoci. W ofercie znajdują się także hydrolaty z aloesu, melisy, rumianku, kwiatu pomarańczy czy róży damasceńskiej do wyboru w zależności od potrzeb skóry.

Mając na uwadze nadchodzące lato, wzrost temperatur oraz perspektywę słonecznych dni, ważne jest również wyposażenie się w dobrej jakości kosmetyk ochronny. Przykładem takiego produktu jest Dax Sun – emulsja do opalania, która zapewnia optymalną ochronę przed promieniowaniem UVA i zmniejsza ryzyko wystąpienia długoterminowych uszkodzeń na poziomie skóry właściwej. Z uwagi na wysoką wodoodporność preparatu sprawdzi się również podczas kąpieli. Kompozycja zapachowa nie zawiera alergenów.

Wymienione produkty to tylko część polskiej oferty Super-Pharm podlegającej aktualnie promocji. Lirene, Soraya, Eveline, Bielenda, Biotebal, Kolastyna, AA, Body Boom, Dermika, Joanna, 2BE Slim, SheFoot, SheHand, Dax Sun, L’biotica, PharmoVit, Only Bio i Delia to inne rodzime marki, których wybrane produkty można zakupić teraz w okazyjnych cenach. Wspieranie polskich marek jest teraz bardzo ważne, a inwestycja w te znajdujące się w ofercie Super-Pharm, szczególnie się opłaca!