W dzień Ojca zadbaj o wrażliwość z nowym kremem NIVEA MEN SENSITIVE

NIVEA MEN, twórcy produktów do codziennej pielęgnacji dla mężczyzn, przedstawiają najnowsze dzieło - 48h nawilżający krem do twarzy dla skóry wrażliwej NIVEA MEN SENSITIVE. Premiera ta, to nie tylko długo wyczekiwany produkt, ale także towarzysząca jej wyjątkowa filmowa kampania, która łamie stereotypy w męskim świecie i prezentuje prawdziwy manifest wrażliwców. Bo przecież mityczny Ojciec-Wiking, który jako pierwszy zaplótł córce warkocze jest silny i. wrażliwy jednocześnie!

Droga do wrażliwości wymaga odważnych, ale i zdecydowanych kroków. Dlatego linia NIVEA MEN SENSITIVE została stworzona z myślą o każdym mężczyźnie, niezależnie od wieku, który nie boi się zadbać o swoją wrażliwą stronę. NIVEA wie, że skóra mężczyzn – zwłaszcza po goleniu – wymaga odpowiedniej troski i pielęgnacji, dlatego w łatwy sposób pomaga mężczyznom zadbać o siebie i swoją skórę.

Nowy Intensywnie nawilżający krem do twarzy NIVEA SENSITIVE spełni wymagania nawet najbardziej wrażliwej i podatnej na wszelkie podrażnienia skóry. Krem niweluje 5 najczęstszych oznak podrażnionej skóry takich jak: pieczenie, zaczerwienienie, swędzenie oraz uczucie napięcia i suchość skóry. Dzięki niezwykłej formule kremu-żelu, szybko się wchłania pozostawiając skórę intensywnie nawilżoną, bez uczucia lepkości.

W linii NIVEA MEN SENSITIVE znajdują się również: żel do golenia, pianka i krem do golenia, balsam do skóry i krótkiej brody, balsam i woda po goleniu, krem nawilżający oraz żel po goleniu do 3-dniowego zarostu.

INTENSYWNIE NAWILŻAJĄCY KREM DLA MĘŻCZYZN DO SKÓRY WRAŻLIWEJ

Nawilżający krem do twarzy, dla mężczyzn do skóry wrażliwej, dający natychmiastową ulgę od podrażnień.

  • Ma lekką, nietłustą formułę.
  • Zawiera rumianek i witaminę E, która nawilża i łagodzi skórę.
  • Łagodzi zaczerwienioną i podrażnioną skórę.
  • Nie zawiera alkoholu etylowego.
  • Intensywnie nawilża skórę nawet do 48h.
  • 25,00 zł / 50 ml REKOMENDOWANA CENA DETALICZNA