SKIN CAVIAR - oczy w centrum zainteresowania

Kiedy coś zwraca naszą uwagę, patrzymy na to, mówimy, że przyciąga nasz wzrok. Słowo "spojrzenie" nasycone jest intensywnością, pasją, skłania do marzeń. Ale co tak naprawdę to oznacza? Właśnie to pytanie skłoniło La Prairie do odkrycia rytuału dla najdelikatniejszego obszaru twarzy.

NAUKA O KAWIORZE DLA OKOLICY OCZU: SKIN CAVIAR EYE LIFT

W La Prairie, granice innowacyjności cały czas są przesuwane, moc nauki o kawiorze stale się zwiększa, a nowe obszary jej potencjału są nieustannie badane. Dzięki nasyceniu Caviar Premier, oko staje się przedmiotem szwajcarskiej nauki La Prairie. Moc kawioru wynika z bogactwa jego składników. Podczas, gdy proces uzyskiwania Ekstraktu Kawiorowego La Prairie pozwala uchwycić wiele naturalnych składników odżywczych, pozostałe pozostawały nieuchwytne – do tej pory. Przełomowa nauka o kawiorze pozwoliła wzmocnić Ekstrakt Kawiorowy, tym samym przesuwając granice jego wydajności, aby jeszcze lepiej wykorzystać potencjał kawioru. Potężnym wynikiem tej ewolucji w nauce o kawiorze jest Caviar Premier, zaprojektowany jako odzwierciedlenie chemicznego składu kawioru – kamień milowy w badaniach nad kawiorem.

La Prairie wprowadziło Skin Caviar Eye Lift w 2019 roku, pierwsze liftingujące serum dla całej okolicy oczu, w tym także brwi. Skin Caviar Eye Lift to potężne połączenie dwóch formuł wzbogaconych w Caviar Premier oraz Ekskluzywny Kompleks Komórkowy La Prairie, który wykorzystuje najnowocześniejsze badania biotechnologiczne, aby przywrócić nowe życie i energię komórkom. Korzystając z innowacyjnych algorytmów, specjalnie opracowanych do badania Skin Caviar Eye Lift, naukowcy z La Prairie odkryli, że przy regularnym stosowaniu, oczy wydają się bardziej otwarte, podczas gdy kontury oczu i brwi stają się zredefiniowane. Górne powieki stają się bardziej ujędrnione, a kurze łapki wydają się wyraźnie wygładzone. Dolne powieki zdają się być wygładzone, a opuchlizna pod oczami jest zmniejszona. Przy codziennym stosowaniu okolica oczu staje się zredefiniowana, odżywiona i rozbudzona na nowo.

NAUKA O KAWIORZE DLA OKOLICY OCZU: SKIN CAVIAR LUXE EYE CREAM

Wzmocniony w Caviar Premier w 2019 roku, krem Skin Caviar Luxe Eye Cream jest uosobieniem nauki i rozpieszczeniem dla Twoich oczu. Niezwykłe zalety Caviar Premier uzupełnia Ekskluzywny Kompleks Komórkowy La Prairie. Ta zaawansowana formuła pomaga zwalczać oznaki starzenia się w najbardziej delikatnym obszarze twarzy: utratę jędrności i elastyczności, drobne linie i zmarszczki, suchość i zasinienia pod oczami. Ten luksusowy krem szybko się wchłania pozostawiając delikatną skórę wokół oczu gładka, jędrną i wyjątkowo miękką. Pełny potencjał kawioru został wykorzystany w Skin Caviar Eye Lift, aby ożywić, unieść i zdefiniować spojrzenie na nowo, rozpoczynając nową erę liftingu i rozpieszczenia dzięki Skin Caviar Luxe Eye Cream.

SKIN CAVIAR PERFECT CONCEALER: EFEMERYCZNE PIĘKNO UCHWYCONE

W 2020 roku, La Prairie wykorzystało swoją dotychczasowo zdobytą wiedzę na temat kawioru, aby stworzyć Skin Caviar Perfect Concealer. Ten lekki, kremowy korektor w płynie jest odpowiedzią na potrzebę natychmiastowej perfekcji. Wysublimowane połączenie nauki o kawiorze ze sztuką koloru, Skin Caviar Perfect Concealer jest nasycony Wodą Kawiorową, która zawiera najbardziej delikatne składniki odżywcze kawioru. W połączeniu z Ekstraktem Kawiorowym, znanym z właściwości ujędrniających. Formuła została dodatkowo wzbogacona o Ekskluzywny Kompleks Komórkowy La Prairie. Te potężne składniki łączą się z zaawansowaną mieszanką długotrwałych pigmentów w korektorze o lekkiej formule, aby udoskonalać spojrzenie natychmiast, a także w miarę upływu czasu.

IKONICZNY DESIGN DLA JESZCZE LEPSZYCH DOŚWIADCZEŃ

Innowacyjność, która definiuje Skin Caviar Eye Lift nie ogranicza się wyłącznie do najnowocześniejszej formuły. Opakowanie zainspirowane Skin Caviar Liquid Lift i oddaje hołd dla mocy i rozpieszczającej siły ikonicznych pereł kawiorowych. Dzięki naciśnięciu pompki aktywującej dwie formuły mieszają się – jedna zamknięta w perełkach kawioru, druga w kremowo-żelowej emulsji, umieszczone w oddzielnych komorach w celu zachowania ich czystości. Rezultatem jest serum o cudownej teksturze, które wtapia się w skórę dając odświeżenie i uczucie natychmiastowego napięcia.

Opakowanie wykonane zgodnie z kodem kolekcji Skin Caviar - kobaltowe, szklane naczynie Skin Caviar Luxe Eye Cream przywołuje minimalistyczne linie modernistycznej architektury. Krem spoczywa na swojej eleganckiej tacy, której towarzyszy elegancka szpatułka umożliwiająca nałożenie odpowiedniej ilości kremu bez uszczerbku na jego czystości. Krem lekko wchłania się w skórę dając jedwabiste uczucie komfortu.

KAWIOROWY RYTUAŁ DLA PERFEKCYJNEGO SPOJRZENIA

Rytuał Skin Caviar dla Twoich oczu to całkowita przyjemność, która pomaga poprawić elastyczność i napięcie skóry. Wszystko zaczyna się od perfekcyjnie czystej i stonizowanej skóry. Delikatne naciśnięcie pompki Skin Caviar Eye Lift aktywuje mechanizm mieszania się dwóch formuł i uwalnia pojedynczą dawkę produktu. Zaczynając od wewnętrznego kącika oka, jedwabista formuła jest nakładana kropkami wzdłuż załamania powieki do zewnętrznego kącika. Następuje przyjemne uczucie napięcia, dodające zachwycającej chwili przyjemności do porannego lub wieczornego rytuału pielęgnacyjnego.

Następnie nakładany jest krem Skin Caviar Luxe Eye Cream. Za pomocą dołączonej, srebrnej szpatułki niewielka ilość kremu nałożona zostaje na opuszek palca serdecznego. Zaczynając od wewnętrznego kącika oka, bogata formuła kremu nakładana jest punktowo. Delikatnym ruchem dociskania i rolowania, krem jest wmasowywany w skórę, aż do całkowitego wchłonięcia. Okolica oczu jest pozostawiona gładka i przebudzona.

Perfekcyjne połączenie korektora i pielęgnacji okolicy oczu w jednym produkcie - Skin Caviar Perfect Concealer dopełnia rytuał pielęgnacji skóry wokół oczu, wygładzając i rozjaśniając całą okolicę oczu. Idealnie się blenduje, aby nadać oczom rozświetlony i świeży wygląd.