Czy kremy z naturalnym filtrem SPF działają?

Niezależnie od tego czy mamy słońce czy nie, kremy z filtrem należy stosować przez cały rok. Każdego dnia jesteśmy narażeni na promieniowanie. Nawet jeśli nie widzimy słońca bezpośrednio, to musimy pamiętać, że cały czas jest i intensywnie świeci. Nasza skóra wymaga ochrony słonecznej, aby nie narazić jej na przebarwienia czy oparzenia słoneczne. Stosując krem z filtrami chronimy ją przed szybkim starzeniem i zapewniamy zdrowy, promienny wygląd.

Mamy bardzo duży wybór kosmetyków z filtrami słonecznymi. Niektóre zawierają w składzie tylko i wyłącznie filtry mineralne, inne tylko chemiczne. Charakterystyczny dla kosmetyków naturalnych filtr mineralny nadaje się dla każdego rodzaju skóry, a szczególnie w tych z tendencją do nadwrażliwości. Kosmetyki zawierające ten filtr są bardzo stabilne na słońcu i skutecznie chronią skórę przed promieniowaniem słonecznym.

Często możemy usłyszeć, że taki krem owszem chroni, ale niestety pozostawia na skórze efekt białej maski. Nasze odkrycie krem do twarzy Lady Sunshine z SPF 25 chroni skórę przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych UVA i UVB. Ma lekką konsystencję, świetnie się wchłania i nie powoduje bielenia skóry. Tutaj efekt białej maski na twarzy, to mit. Można stosować go pod makijaż, także mineralny. Pachnie zmysłowo, egzotycznie i energetycznie, więc przez cały rok możemy czuć zapachy lata. A do tego jest wegański! To bez wątpienia hit tego lata.

Kosmetyki Be The Sky Girl, to naturalne wegańskie produkty o najwyższej jakości składnikach. Naturalne ekstrakty, oleje, wyciągi z roślin i ziół oraz zniewalające zapachy.

Be The Sky Girl, to kosmetyki, które będą towarzyszyć Ci w odkrywaniu tego, czego pragnie Twoje serce, dodadzą piękna, dobrej energii, odwagi i pewności siebie, bo jesteś Sky Girl.

Lady Sunshine Krem do twarzy SPF25.