Ikoniczna gama kąpielowa Sephora powraca!

Relaks w wannie? Czy ekspresowy prysznic? SEPHORA Collection przygotowała pełen wachlarz ultrazmysłowych i kusząco pachnących produktów do ciała i kąpieli. Kojący Kwiat bawełny, gorące i tropikalne Monoi, egzotyczne Mango, ultradelikatny Kwiat wiśni i orzeźwiająca wodna Laguna. Zanurzmy się w delikatnej przyjemności lata...

Musujący żel pod prysznic i do kąpieli

Powraca ikoniczny flakon gamy kąpielowej! Ten żel pod prysznic i do kąpieli o obfitej i delikatnej pianie myje i pozostawia delikatnie pachnącą skórę. Można stosować go jako żel pod prysznic lub piankę do kąpieli. Wachlarz możliwości: Kwiat bawełny, tak bardzo kojący, Monoi - gorący i łagodny jak pierwsze letnie zauroczenie, Mango - soczyste i mięsiste, Kwiat wiśni - oszałamiająca kwiatowa delikatność oraz Laguna - prawdziwa kaskada orzeźwienia.

Cena: 35 PLN - 260ml

Nawilżające mleczko do ciała

Najlepsze z możliwych otulenie? Mleczko o kremowej konsystencji wtapia się w ciało i nawilża skórę. Mleczko dostępne w 5 wariantach (Kwiat bawełny, Monoi, Mango, Laguna i Kwiat wiśni) przez cały dzień otula skórę zapachem.

Cena: 39 PLN - 200ml

Ziarnisty peeling do ciała

Poszarzała, szorstka skóra? Brak jej miękkości? Aby przywrócić jej jedwabistość, której pragnie, zanurzmy dłonie w tych uroczych słoiczkach! A w nich ultrasmakowita i ziarnista formuła peelingu do ciała. Aplikowana na wilgotną skórę delikatnie złuszcza i pozostawia ją piękniejszą, satynową, a nawet pokrytą lekką mgiełką uzależniającego zapachu (Kwiat bawełny, Monoi, Mango, Laguna i Kwiat wiśni).

Cena: 49 PLN - 250ml

Nawilżający krem do rąk

Krem o aksamitnej formule - do wmasowania w każdej chwili, a na pewno, gdy ręce się tego domagają - nawilża, chroni i zmiękcza, nigdy nie pozostawiając tłustego filmu. Dostępny w 5 zapachach, które odurzą zmysły - Monoi, Kwiat wiśni, Mango, Laguna i Kwiat bawełny.

Cena: 25 PLN - 50ml

Perfumowana mgiełka do ciała

Do ciała? Do włosów? A dlaczego nie do obu?! Do rozpylenia w wybranych miejscach lub na całych włosach lub ciele, nieklejąca się i lekka mgiełka pozostawia zapach i odświeża. 5 uzależniających zapachów: zwiewny Kwiat bawełny, gorące Monoi, smakowite Mango, orzeźwiająca Laguna i delikatny Kwiat wiśni.

Cena: 35 PLN - 100ml

Mydło w kostce

Perfumowane mydło w kostce do mycia ciała i dłoni. Mydło od SEPHORA COLLLECTION wytwarza jedwabistą i lekką piankę, dostępne w 5 uzależniających zapachowych wersjach.

Cena: 17 PLN - 100g

Żel do mycia rąk

Delikatna myjąca formuła żelu pozostawia miękkie, przyjemnie pachnące i przede wszystkim, ultra czyste ręce. Podobnie jak cała gama kąpielowych nowości lata 2020, żel jest dostępny w 5 zapachach: Kwiat bawełny, Monoi, Mango, Laguna i Kwiat wiśni.

Cena: 25 PLN - 240ml

Musująca kula do kąpieli

Kąpielowa kula Sephora Collection o smakowitym zapachu do rozpuszczenia w wodzie - to moment czystego relaksu!

Cena: 13 PLN - 50ml

Musująca gwiazdka do kąpieli

Zanurz się, odpręż i skorzystaj z chwili czystej radości i przyjemności! Wszystko to dzięki musującej gwiazdce, która szybko rozpuszcza się w kąpieli. Pssssss!!! Zapach do wyboru (Monoi, Kwiat wiśni, Mango, Laguna lub Kwiat bawełny).

Cena: 5 PLN

Nowości Sephora Collection są dostępne w Sephora i na www.sephora.pl od lipca 2020 roku.