Jak stosować suchy olejek Huile Prodigieusedo wlosów?

Zapach przez wiele osób kojarzony z wakacjami, konsystencja suchego olejku, która zapewnia przyjemność stosowania, pielęgnacyjne działanie na skórę oraz wszechstronne zastosowanie to krótka charakterystyka Huile Prodigieuse suchego olejku Nuxe, który rozpieszcza zmysły i uwodzi przyjemnością stosowania.

OLEJEK DOSKONALE SPRAWDZI SIĘ RÓWNIEŻ DO WŁOSÓW EXPERT NUXE RADZI: Nakładaj na końcówki włosów lub stosuj w formie maski przed umyciem. Aby uzyskać wakacyjny efekt fal na włosach, rozetrzyj kilka kropel w dłoniach i wgnieć we włosy. Efekt fal, który uwielbiają francuski gotowy!

Huile Prodigieuse® łączy siedem cennych olejów roślinnych: tsubaki (nawilżający), arganowy (regenerujący), macadamia (odżywczy), olej z ogórecznika (wygładzający), olej kameliowy (nawilżający), olej z orzechów laskowy (właściwości ochronne), olej ze słodkich migdałów (zmiękczający)

LIMITOWANA KOLEKCJA

Tegoroczna edycja olejków została zaprojektowana przez uczniów Penninghen – prestiżowej szkoły artystycznej zlokalizowanej w centrum Paryża, która szkoli przyszłe talenty we współczesnym designie. Tryptyk w trzech wersjach kolorystycznych: żółtej, koralowej oraz trukusowej przedstawia trzy kąpiące się kobiety. Kobiece piękno to od lat ulubiony temat świata sztuki, bliski także marce Nuxe. To właśnie z miłości do kobiet powstał niemal 30 lat temu jej bestseller. Limitowana edycja Huile Produgieuse® 2020 to ukłon w stronę kobiecości.