#SPRAGNIENIŻYCIA BARDZIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK!

Zespół Świetliki lata temu melorecytował: "Już nigdy nie będzie takiego lata." I te rozpoczynające się właśnie wakacje, jak i prawdopodobnie cały 2020 rok, zostaną zapamiętane przez nas wszystkich już na zawsze. Bezprecedensowa sytuacja, w której znalazł się cały świat, zmieniła nasze postrzeganie rzeczywistości, bo zmieniają się też realia gospodarcze i społeczne. Jednak ludzka natura zawsze pragnie przede wszystkim dążyć do równowagi; do tego, co zna, swoich przyzwyczajeń i nawyków. Dlatego po długiej i niepokojącej kwarantannie, mimo nowego reżimu sanitarnego, większość z nas jest. spragniona: podróży, spotkań z bliskimi, powrotu do swoich pasji. SPRAGNIONA ŻYCIA!

Bądź spragniony odkrywania nieznanych zakątków Polski!

Okazuje, że to spragnienie przekuwamy w lokalne podróżowanie. Trend mikroturystyki nabiera rozpędu – wymieniamy się najciekawszymi miejscówkami, dzielimy adresami sekretnych lokacji, zdjęciami Polski, które mogłyby konkurować z wieloma zagranicznymi destynacjami i… odkrywamy coraz więcej radości w poznawaniu swojego kraju! Porzucamy plany wakacji w niezwykle odległych częściach świata, by być bliżej tego, z czego wyrośliśmy. Być może te wakacje staną się świątynią bliskości – spędzimy więcej czasu z rodziną i przyjaciółmi, wrócimy do miejsc, które pamiętamy z dzieciństwa i odnajdziemy radość z eksplorowaniu lokalnych atrakcji.

Prawdopodobnie będziemy też bliżej najważniejszego – natury. A stąd jest już tylko kawałek do bycia świadomym konsumentem, wspierającym podejście proekologiczne i zarazem polską gospodarkę.

Dafi zawsze pragnie być blisko swoich konsumentów

To właśnie polska marka Dafi, która od kilkudziesięciu lat działa na polskim rynku i produkuje filtry do wody – a przy tym wypełnia swoją misję aktywnej ochrony środowiska naturalnego – może nam zapewnić idealnego towarzysza wszelkich wypraw, czyli butelkę filtrującą. Butelki Dafi to najbardziej praktyczny wakacyjny wybór. Pozwalają na cieszenie się świeżą i zdrową wodą bez względu na to, gdzie jesteśmy. Dostępność 3 różnych pojemności to dopasowanie do każdego rodzaju wyprawy i wygoda dla całej rodziny. W ofercie marki znajdują się także butelki termiczne, które skutecznie utrzymują pożądaną temperaturę napoju. W obecnej rzeczywistości trudno o bardziej bezpieczne i higieniczne rozwiązanie, a przy tym jakże ekologiczne – wybierając butelki wielorazowe, generujemy znacznie mniej plastikowych odpadów.

To właśnie polska marka Dafi, która od kilkudziesięciu lat działa na polskim rynku i produkuje filtry do wody – a przy tym wypełnia swoją misję aktywnej ochrony środowiska naturalnego – może nam zapewnić idealnego towarzysza wszelkich wypraw, czyli butelkę filtrującą. Butelki Dafi to najbardziej praktyczny wakacyjny wybór. Pozwalają na cieszenie się świeżą i smaczną wodą bez względu na to, gdzie jesteśmy. Dostępność 3 różnych pojemności to dopasowanie do każdego rodzaju wyprawy i wygoda dla całej rodziny. W ofercie marki znajdują się także butelki termiczne, które skutecznie utrzymują pożądaną temperaturę napoju, zarówno zimnego, jak i ciepłego. W obecnej rzeczywistości trudno o bardziej bezpieczne i higieniczne rozwiązanie, a przy tym jakże proekologiczne – wybierając butelki wielorazowe, generujemy znacznie mniej odpadów.