CHWILA REKLASU DLA SKÓRY Z TRZEMA MASECZKAMI NIVEA

Naturalnie piękna i zdrowo wyglądająca cera jest pożądana przez każdą z kobiet. Niestety coraz więcej zewnętrznych czynników negatywnie wpływa na jej wygląd. Smog, ale i długie godzinny spędzone przed komputerem czy stresująca praca mogą sprawić, że cera stanie się szara i pozbawiona blasku. Czy jest sposób, aby temu zapobiec? Wybierz jedną z trzech (a może wszystkie z trzech) maseczek NIVEA na dzień i na noc z linii NIVEA Q10 plus C, NIVEA Q10 POWER oraz NIVEA URBAN SKIN i... sprawdź sama!

Maseczki do twarzy oznaczają nie tylko odżywienie, ale także chwilę pielęgnacji, którą poświęca się wyłącznie sobie. Relaksują zarówno umysł, jak i skórę. A ponieważ działają ekspresowo, dostarczając jednocześnie skoncentrowane dawki cennych składników, pomogą utrzymać zdrowo wyglądającą cerę na dłużej. NIVEA przedstawia trzy unikalne maseczki dla każdego typu cery:

· 10-minutową Maskę w Płachcie NIVEA Q10 plus C z Odżywczym Serum, Koenzymem Q10 i Witaminą C, która redukuje zmarszczki, zapewnia dawkę energii zmęczonej skórze dodatkowo ją odżywiając,

· Detoksykującą Maskę na noc melt-in NIVEA URBAN SKIN GOOD NIGHT z Bio-Zieloną Herbatą, Kwasem Hialuronowym i Prowitaminą B5, która wspiera proces detoksykacji dla widocznie promiennej skóry redukując oznaki zmęczenia,

· Maskę na noc melt-in NIVEA Q10 POWER do twarzy szyi i dekoltu z kombinacją 50% więcej Koenzymu Q10 oraz Kreatyny, która zapewnia odżywienie skóry przez 24h.

Wybierz efekt, który chcesz uzyskać i przekonaj się, jak prosta i skuteczna może być dodatkowa pielęgnacja cery!

NIVEA Q10 PLUSC 10-MINUTOWA MASKA W PŁACHCIE

10-minutowa Maska w Płachcie wzbogacona 20ml Serum, Koenzymem Q10 i Witaminą C. Zapewnia 3 natychmiastowe efekty: redukuje zmarszczki i zapewnia dawkę energii zmęczonej, pozbawionej blasku skórze, dodatkowo odżywiając ją.

• Wygodna aplikacja w formie maski w płachcie

• Wzbogacona 20ml Serum, Koenzymem Q10 i Witaminą C

• Redukuje zmarszczki

• Dodaje energii zmęczonej, pozbawionej blasku skórze

• Natychmiastowo odżywia

14,39 zł / sztuka

Rekomendowana cena detaliczna

NIVEA URBAN SKIN GOOD NIGHT DETOKSYKUJĄCA MASKA MELT-IN NA NOC

Maska na noc melt-in zapewnia efekt odprężenia i wygładzenia skóry. Wzbogacona Antyoksydantami, Bio Zieloną Herbatą, Kwasem Hialuronowym i Prowitaminą B5.

· Wspiera proces detoksykacji skóry nocą dla widocznie odświeżonej, promiennej i zdrowo wyglądającej cery o poranku

· Wspiera regenerację skóry i uwalnia ją od negatywnego wpływu stresorów środowiskowych takich jak promieniowanie słoneczne czy zanieczyszczenia

· Widocznie wygładza skórę twarzy i redukuje oznaki jej zmęczenia

· Zapewnia efekt odprężenia skóry dzięki rozpieszczającej formule i zapachowi

26,00 zł / 50 ml

Rekomendowana cena detaliczna

NIVEA Q10 POWER MASKA MELT-IN NA NOC

Maska Melt-in na noc do twarzy, szyi i dekoltu z jedwabistą formułą zawiera Koenzym Q10 i Kreatynę, dzięki czemu skóra pozostaje nawilżona przez 24h.

• Wzbogacona Koenzymem Q10 i Kreatyną

• Zapewnia odżywienie skóry przez 24h

• Uczucie gładszej i bardziej jędrnej skóry o poranku

• Jedwabista formuła wtapia się w skórę nocą

• Dla wypoczętego i zdrowego wyglądu

46,00 zł / 50 ml

Rekomendowana cena detaliczna