Duńskie kosmetyki Derma Family w ekonomicznych, przyjaznych dla środowiska butelkach

Składniki zapachowe, barwniki i niektóre konserwanty to najsilniejsze alergeny. Aby uniknąć alergii kontaktowej i podrażnień na skórze dziecka, a także osoby dorosłej warto sięgać po kosmetyki pozbawione alergenów, wolne od substancji zapachowych i barwników. Mamy świetną wiadomość. Duńskie, certyfikowane, bezzapachowe kosmetyki dla całej rodziny Derma Family od czerwca 2020 roku są dostępne w dużych, przyjaznych dla środowiska i kieszeni opakowaniach.

Dbałość o środowisko naturalne jest coraz ważniejsza dla nas wszystkich. Duńczycy od dawna szukają coraz lepszych rozwiązań, nie tylko dla naszego zdrowia i bezpieczeństwa, ale także dla naszej planety. Kosmetyki duńskiej marki Derma pozbawione są jakichkolwiek dodatkowych opakowań: pudełeczek i folii, które po rozpakowaniu trafiają do kosza. Butelki produktów Derma wypełnione są kosmetykiem po brzegi, tak, żeby ani milimetr opakowania nie pozostał pusty. O to, aby butelki Derma były przyjazne dla środowiska dba nie tylko producent, ale także organizacja certyfikująca Nordic Ecolabel.

Aby zmniejszyć ilość zużywanych butelek kosmetyków warto sięgnąć po nowe ekonomiczne i przyjazne dla środowiska - duże butelki żelu pod prysznic, balsamu i szamponu do włosów Derma Family, które wystarczą na długi czas dla całej rodziny.

Żel pod prysznic Derma Family delikatnie myje i pielęgnuje skórę m.in. dzięki dużej dawce gliceryny. Kosmetyk jest hipoalergiczny, wolny od substancji zapachowych i barwników. Polecamy go szczególnie przy atopowym zapaleniu skóry, wrażliwej cerze, a także profilaktycznie, aby uniknąć alergii. Żel pod prysznic Derma Family jest już dostępny w nowym, litrowym, ekonomicznym i przyjaznym dla środowiska opakowaniu. Kosmetyk jest certyfikowany przez Asthma-Allergy Denmark i Allergy Certified, a także organizację Nordic Ecolabel, która potwierdza, że produkt jest przyjazny dla środowiska i nie testowany na zwierzętach.

Żel pod prysznic Derma Family, 1000 ml - cena 39,99 zł

Balsam do ciała Derma Family nawilża i zmiękcza skórę. Zawarte w kosmetyku masło shea, oleje i gliceryna doskonale odżywiają. Kosmetyk jest hipoalergiczny, wolny od substancji zapachowych i barwników. Polecamy go szczególnie przy atopowym zapaleniu skóry, wrażliwej cerze, a także profilaktycznie w celu uniknięcia alergii. Balsam do ciała Derma Family jest już dostępny w dużej, ekonomicznej, przyjaznej dla środowiska butelce. Kosmetyk jest certyfikowany przez Asthma-Allergy Denmark i Allergy Certified, a także organizację Nordic Ecolabel, która potwierdza, że produkt jest przyjazny dla środowiska i nie testowany na zwierzętach.

Balsam do ciała Derma Family, 800 ml - cena 44,99 zł

Szampon do włosów Derma Family delikatnie myje i pielęgnuje, przeznaczony jest do wszystkich typów włosów i skóry. Kosmetyk jest hipoalergiczny, wolny od substancji zapachowych i barwników. Polecamy go szczególnie przy atopowym zapaleniu skóry, wrażliwej cerze, a także profilaktycznie w celu uniknięcia alergii. Szampon do włosów Derma Family jest już dostępny w nowym, litrowym, ekonomicznym i przyjaznym dla środowiska opakowaniu. Kosmetyk jest

certyfikowany przez Asthma-Allergy Denmark i Allergy Certified, a także organizację Nordic Ecolabel, która potwierdza, że produkt jest przyjazny dla środowiska i nie testowany na zwierzętach.Szampon do włosów Derma Family, 1000 ml - cena 44,99 zł

www.4organic.pl