Nowy składnik w linii Garnier BIO - konopie! Dobry skład to podstawa najlepszych kosmetyków

GARNIER BIO to przełomowa linia certyfikowanych, organicznych kosmetyków do pielęgnacji i oczyszczania twarzy. Cała gama inspirowana jest dobroczynnym działaniem naturalnych składników na skórę.

Odpowiednio wyselekcjonowane rośliny dla każdego typu skóry pozwoliły na ich bazie stworzyć skuteczne, a zarazem delikatne i sensoryczne kosmetyki do oczyszczania i pielęgnacji. Wykorzystanie najwyższej jakości komponentów zostało potwierdzone certyfikatem przyznawanym przez jedną z najważniejszych organizacji na świecie – Ecocert. Zgodnie z rygorystycznymi wymogami Cosmos Organic, produkty opracowane są bez: syntetycznych konserwantów (fenoksyetanol, parabeny, MIT-y itp.), olejów mineralnych (pochodnych ropy naftowej), silikonów, chemicznych filtrów czy syntetycznych barwników.

NATURALNA OCHRONA

Świadomość negatywnego wpływu czynników zewnętrznych na naszą skórę od kilku lat stale wzrasta. Coraz częściej sięgamy po ochronę przeciwsłoneczną, nie tylko podczas opalania na wakacjach, ale także jako podstawowy etap codziennej pielęgnacji skóry, chcąc uchronić ją przed przedwczesnym starzeniem. Co jednak z innymi „nieprzyjaciółmi”, z którymi styka się nasza skóra każdego dnia? Jak na jej kondycję wpływają zanieczyszczenia, smog i wolne rodniki?

Rosnący problem globalnego ocieplenia i zanieczyszczenia powietrza wpływa także na wygląd naszej skóry. Coraz częściej zauważamy, że jest ona zmęczona, poszarzała i wrażliwa. Garnier, odpowiadając na tą potrzebę, poszerza linię Garnier BIO o dwa nowe, przełomowe produkty do pielęgnacji twarzy.

NOWY SKŁADNIK W LINII GARNIER BIO – KONOPIE!

W 2020 roku Garnier wprowadza dwie nowe formuły oparte na organicznych konopiach pochodzących z Niemiec. Jak konopie działają na skórę? Przywracają jej elastyczność oraz prawidłowe nawilżenie. Utrzymując ją w dobrej kondycji, wzmacniają odporność na działanie czynników zewnętrznych.

Multi-naprawczy krem z olejkiem z konopi siewnych natychmiastowo koi skórę, odżywia oraz widocznie wypełnia drobne zmarszczki.

Multi-naprawczy olejek na noc z olejkiem z konopi siewnych intensywnie nawilża cerę, przywraca skórze koloryt oraz  redukuje widoczność drobnych zmarszczek.

Garnier Bio olejek multi-naprawczy na noc z konopią siewną 30 mlGarnier Bio olejek multi-naprawczy na noc z konopią siewną 30 ml fot. materiały prasowe

WIĘCEJ DLA SKÓRY, WIĘCEJ DLA ŚRODOWISKA – PRZEŁOM OD GARNIER, NATURALNIE

Nowy Multi-naprawczy krem z olejkiem z konopi siewnych nie tylko dba o skórę narażoną na zanieczyszczenie powietrza, ale stara się także te zanieczyszczenie zmniejszać.

To pierwsze opakowanie Garnier, wykonane z kartonu, do którego produkcji zużyto aż 49% mniej plastiku!

TO MILOWY KROK W TWORZENIU LEPSZEGO, CZYSTSZEGO ŚWIATA!

Wszystkie produkty z linii Garnier BIO są wegańskie, nietestowane na zwierzętach, a także posiadają certyfikat ECOCERT przyznawany ekologicznym produktom najwyższej jakości.