Tonik z linii Hyaluronic Aloe - dla wymagających kobiet

Tonik Hyaluronic Aloe - coś dla kobiet, które poszukują produktów do codziennej rutyny pielęgnacji twarzy. Produktów skutecznych i opartych na aktywnych składnikach pochodzenia naturalnego.

Do jakiego typu skóry?

SUCHA I WRAŻLIWA

Co robi?

Tonizuje, przywraca skórze odpowiednie pH i nawilża skórę.

Co go wyróżnia?

Gama Hyaluronic Aloe to zastosowanie unikalnego połączenia wielu składników, w tym  kwasu hialuronowego znanego ze swoich właściwości silnie nawilżających oraz ekstraktu z aloesu, który nie tylko nawilża skórę, ale również przywraca jej komfort i uczucie ukojenia.  Żel, tonik i maska posiadają 96% składników pochodzenia naturalnego i są odpowiednie do każdego typu skóry, również wrażliwej.

Na jaką potrzebę odpowiada?

Na pełen rytuał pielęgnacji twarzy składa kilka etapów. Oczyszczanie oraz nawilżenie to podstawowe czynności, które powinny wpisać się w codzienną rutynę. Tonizowanie to punkt drugi, który powinien znaleźć się w naszej rutynie pielęgnacyjnej właśnie między oczyszczaniem a nawilżaniem.

Toniki przywracają skórze jej naturalne pH, sprawiają, że pory są mniej widoczne i usuwają resztki demakijażu.

Z jakiego trendu się wywodzi?

TREND: SKŁADNIKI POCHODZENIA NATURALNEGO  

Od kilku lat trend naturalności ma bardzo duży wpływ na rynek kosmetyczny nie tylko w Polsce, ale i na świecie – konsumenci są bardziej świadomi i tym samym poszukują więcej naturalnych składników w produktach, które stosują. Gama Hyaluronic Aloe charakteryzuje się wysokim stężeniem składników pochodzenia naturalnego, a aloes i kwas hialuronowy są najczęściej wyszukiwanymi składnikami w pielęgnacji.

TREND: RUTYNA PIELĘGNACJI

Konsumenci coraz chętniej wzbogacają swoją rutynę pielęgnacyjną, natomiast nie zawsze wiedzą jak powinna ona poprawnie wyglądać. Edukacja odgrywa kluczowa rolę.

Tonik z linii Hyaluronic AloeTonik z linii Hyaluronic Aloe fot. materiały prasowe

Jaką formułę reprezentuje?

EKSTRAKT Z ALOESU

Składnik pochodzenia naturalnego bogaty w substancje odżywcze i minerały, znany z silnych właściwości nawilżających i kojących.

KWAS HIALURONOWY

Składnik aktywny, zdolny do wiązania cząsteczek wody, wspierający utrzymanie odpowiedniego poziomu nawilżenia  w skórze.