Dziewczyny wybierają APART. Nowa kampania marki

Dziewczyny kochają biżuterię! Modną czyli taką, która podkręci nawet najprostszą stylizację i nietuzinkową, bo nowoczesne dziewczyny to indywidualistki lubiące wyróżnić się w tłumie. Tego lata do młodych miłośniczek mody i szalonych trendsetterek swoją najnowszą kampanię kieruje marka Apart. Wyselekcjonowany wybór produktów pokocha każdy #girlgang!

Najnowsza sesja Apart została dedykowana współczesnym dziewczynom. Jest taka jak one - spontaniczna, bezpretensjonalna, emanująca radością życia i pozytywną energią. Zdjęcia zostały wykonane w naturalnych plenerach Warszawy – na nadwiślańskiej plaży oraz Dachu Towarzyskim, miejscach, gdzie każdy #girlsquad lubi spędzać razem czas. A jaką biżuterię z kolekcji marki Apart oraz dostępne w jej ofercie zegarki wybierają dziewczyny?

Pierścionek to dodatek najchętniej wybierany przez kobiety, niezależnie od wieku. Młode dziewczyny pokochają złote pierścionki z barwnymi cyrkoniami z kolekcji Kolory - są niezwykle delikatne, dlatego swobodnie można je łączyć i nosić kilka jednocześnie. Idealne bransoletki do młodzieżowych stylizacji to linia Fun Fun z charakterystycznymi kolorowymi sznurkami oraz złotymi lub srebrnymi zawieszkami.

Gdzie znaleźć ulubione motywy? Romantyczki urzeknie subtelna biżuteria z kolekcji Love Love ozdobiona srebrnymi lub złotymi sercami. Współczesne hipiski i fanki stylu boho pokochają biżuterię z linii Magic Moments ozdobioną m.in. łapaczami snów i kłódkami, a także nietuzinkowymi srebrnymi kaktusami i ananasami, które połyskują cyrkoniami w naszyjnikach i bransoletkach. Dziewczyny lubią wyrażać swoją osobowość oraz styl, dlatego chętnie sięgają po wzory bazowe bransoletek lub naszyjników i za pomocą bogatej kolekcji zawieszek Charms same kreują i personalizują swoje dodatki biżuteryjne.

Zegarek dawno przestał pełnić jedynie praktyczną funkcję odmierzania czasu - teraz jest pełnoprawnym elementem look’u. Idealne do jego podkreślenia są na przykład oryginalne modele z ciekawymi paskami z kolekcji Finesse marki Elixa oraz niebanalne zegarki z chętnie wybieranych przez młodzież linii marki AM:PM, dostępnej wyłącznie w Apart.

Uniwersalność oferowanej przez Apart biżuterii oraz wyszukane kolekcje zegarków sprawiają, że każda dziewczyna znajdzie wśród nich dodatki, zgodne z jej stylem oraz upodobaniami.