Rozświetlenie, złocista opalenizna i pielęgnacja. Przedstawiamy nowości marki Phlov by Anna Lewandowska

Seria GLOW to dwa wyjątkowe suche olejki rozświetlające, które działają jak aktywatory opalania i gwarantują naturalny efekt skóry muśniętej słońcem - nie tylko w letnie dni! Wspomagają naturalną produkcję melaniny, dzięki czemu ograniczają konsekwencje związane z fotostarzeniem wywołanym promieniowaniem UV i jego szkodliwym wpływem na kondycję skóry.

Połączenie delikatnie opalonej skóry pełnej blasku i jej odpowiednia pielęgnacja to cel, który postawili sobie eksperci marki Phlov by Anna Lewandowska. Tworząc receptury dwóch nowych produktów sięgnęli po surowce aktywne najwyższej jakości, których działanie zostało udokumentowane Dzięki olejkom SUNNY PEARL i CHOCO GLOW możemy nie tylko uzyskać piękny odcień skóry, ale także zadbać o jej profesjonalną pielęgnację i ochronę.

Nowości z linii GLOW to alternatywa dla kosmetyków brązujących i samoopalających. Kosmetyki Phlov działają rozświetlająco i przyspieszają opalanie, które jest naturalną reakcją skóry na działanie promieniowania UV. Ciemniejszy pigment rozprasza i absorbuje promienie słoneczne. Dzięki wykorzystaniu w recepturach naturalnego aminokwasu - tyrozyny - zwiększa się produkcja melaniny (nawet o 100%), co doskonale przygotowuje skórę do opalania. Uzyskujemy ładniejszą, trwalszą opaleniznę przy krótszym czasie ekspozycji na promieniowanie UV. Olejki można stosować także podczas opalania, ale należy pamiętać o dodatkowej ochronie SPF. Mogą być również stosowane z innymi kosmetykami: balsamami lub olejkami.

Subtelnie rozświetlona skóra to coś, o co staram się dbać przez cały rok. Dlatego cieszę się, że udało nam się wzbogacić gamę naszych produktów o kosmetyki, które zaspokajają moje potrzeby w 100%. Delikatny blask, naturalne rozświetlenie i skóra lekko muśnięta słońcem. Let yourself GLOW!

- Anna Lewandowska

Anna LewandowskaAnna Lewandowska materiał reklamowy

Dwa nowe produkty wchodzące w skład serii GLOW to:

SUNNY PEARL - dwufazowy suchy olejek z efektem glow, który dzięki perłowym drobinkom dodaje skórze blasku. Stymuluje produkcję melaniny dzięki składnikowi TAN OLEOBOOSTER® łączącemu olej sezamowy, tyrozynę i olej Tamanu. Działa w głębszych warstwach skóry, chroni DNA jej komórek i przedłuża trwałość opalenizny. Zapach SUNNY PEARL skrywa słoneczne nuty papai i kokosa.

CHOCO GOLD - dwufazowy brązująco-rozświetlający suchy olejek, który dzięki złotym drobinkom daje natychmiastowy efekt glow. Jego działanie ochronne to zasługa bioaktywnego emolientu z oleju Canola, a dodatek witaminy E wspomaga właściwości antyoksydacyjne. CHOCO GOLD łączy aromaty gorącej czekolady, słonego karmelu i wanilii.

Seria GLOW od Phlov by Anna Lewandowska to kosmetyki, które rozświetlą ciało i pozwolą na jego subtelne konturowanie. To idealne rozwiązanie dla każdego, kto chciałby uzyskać lekko brązujący lub rozświetlający efekt – zarówno na co dzień jak i przed wielkim wyjściem.

Nowości będą dostępne w sklepie internetowym marki, od piątku, 7 sierpnia: www.phlov.com

Glow od Phlov by Anna LewandowskaGlow od Phlov by Anna Lewandowska materiał reklamowy