TARTE wierzy w przekraczanie granic beauty, obalanie stereotypów i życzliwość

W roku 2000 "makeup junkie" - jak sama o sobie mówi Maureen Kelly - postanowiła udowodnić, że szyk glamour może mieć dla kobiet wiele zalet i w swojej nowojorskiej kawalerce rozpoczęła działalność Tarte. Maureen - pionierka stosowania wysoce efektywnych naturalnych produktów - stworzyła linię łatwych w użyciu kosmetyków, których trwałość została przetestowana w szerokiej gamie kolorystycznej - w celu zagwarantowania kobietom autentycznych rezultatów. Dzisiaj wielokrotnie nagradzane formuły i stylowe, ekologiczne opakowania Tarte są dostępne w 200 krajach a także cieszą się dobrą renomą zarówno wśród dziennikarzy jak i gwiazd na całym świecie.

Maureen Kelly jest założycielką i dyrektor generalną marki Tarte cosmetics – linii produktów gruntownie testowanych przez długi czas, które są nasycone składnikami gwarantującymi autentyczne rezultaty. Jedną z największych pasji Maureen jest pomoc osobom, które jej najbardziej potrzebują. Od premiery Tarte w roku 2000 misja ta stanowi nieodzowny element modelu biznesowego i kultury marki. Maureen jest niezwykle przedsiębiorcza, kreatywna, pełna pasji i proaktywna – nieustannie dostarcza nowych pomysłów, które charakteryzują Tarte. Kelly jest również założycielką i prezes “Heart to Tarte” – organizacji non-profit, która pomaga czynić świat piękniejszym. Fundacja między innymi działa na rzecz pomocy zwierzętom, wspiera kobiety w realizacji ich celów i pomaga zwalczać cyber-przemoc wśród młodych osób. W przerwach w pracy nad kolejną wyczekaną premierą Tarte, Maureen spędza czas na plaży z mężem i dwoma synami.

Produkty TARTE dostępne są na wyłączność od 27 sierpnia na sephora.pl i w Sephora Galeria Mokotów. Od 5 września dostępne będą w perfumerii w Westfiled Arkadia. Od 8 sierpnia w kilkudziesięciu perfumeriach w całej Polsce.

W ofercie Tarte znajdziecie między innymi: korektory, bazy pod makijaż, podkłady, pudry, micelarny płyn do demakijażu, wodoodporne bronzery, róż do policzków, rozświetlacz, a nawet paletę cieni z glinką amazońską, wspaniałe pędzle do makijażu, maskary do rzęs i wiele innych.

Kosmetyki TARTEKosmetyki TARTE Materiał reklamowy