Huuummm... Tasty fragrances!

W swojej nowej kolekcji zapachów DO NOT DRINK* Sephora Collection łączy piękne perfumeryjne składniki pochodzenia naturalnego z zaskakującymi smakowitymi nutami! Zapachy taaaaaaaak pyszne, że miałoby się ochotę je wypić! Enjoy!! (Dla przypomnienia: są do rozpylania, a nie do degustacji!)

6 rzeczy do zapamiętania: - To 6 upajających kompozycji; Eau Acidulée (Czarna porzeczka + Marakuja), Eau Aromatique (Szałwia + Tonka), Eau Corsée (Irys + Mokka), Eau Epicée (Jaśmin + Czerwony pieprz), Eau Rafraichissante (Mandarynka +Matcha) i Eau Sucrée Salée (Wanilia + Kwiat soli)

- Zawierają 87% składników pochodzenia naturalnego (w flakonach: połączenie alkoholu pochodzenia roślinnego uzyskanego z buraków, surowców pochodzenia naturalnego wyselekcjonowanych wśród szlachetnych olejków (malgaska wanilia, włoska mandarynka, indyjski jaśmin, itp.), wody i systemu chroniącego zapach przed utlenianiem. I to wszystko! W formule nie ma zbędnych składników!

- Nie ma reguł, to zapachy dla każdego, do rozpylania bez umiaru.

- Te wody perfumowane noszą znak Made In France (brawo za opracowanie i wyprodukowanie!).

- Ich ceny są szalone, niziutkie (45,00 pln 10 ml, 99,00 pln 30 ml i 139,00 pln 50 ml)

- Ich opakowanie jest wynikiem odpowiedzialnego podejścia (karton pochodzi z lasów zarządzanych w sposób zrównoważony, zastosowano roślinne tusze). A ponadto flakon i opakowanie nadają się w całości do recyklingu.