ODŻYW SWOJĄ SKÓRĘ I ZADBAJ O POGODĘ DUCHA JESIENIĄ

Silny wiatr, pochmurna pogoda, suche powietrze. Nie mamy wątpliwości, że upalne dni są dawno za nami, a więc nadeszła jesień. W oczekiwaniu na nadchodząca zimę warto dostarczyć skórze niezbędnych składników, aby moc cieszyć się piękną i zdrowo wyglądająca skórą podczas złotej pory roku. Odpowiednio dobrana pielęgnacja skóry, zarówno twarzy, jak i ciała, powinna stanowić podstawę o tej porze roku, ponieważ cera szybciej traci wodę i jest narażona na działanie surowych czynników atmosferycznych.

Postaw na intensywne odżywienie skóry

Choć opatulona w szalik, skóra twarzy wciąż jest narażona na zimno, deszcz i wiatr. Wybierając krem, warto kierować się działaniem regeneracyjnym oraz odżywczym po całym dniu ekspozycji na powyższe czynniki.

SPRWADŹ: PERFECTA – FENOMEN C KREM NA DZIEŃ I NA NOC 30+ ; HADA LABO TOKYO - SPECIAL REPAIR TREATMENT – NIGHT CREAM Głęboko odbudowujący krem-zabieg na noc ; YOSKINE - GEISHA GOLD SECRET KREM-PRZECIWZMARSZCZKOWE UJĘDRNIENIE 65+ Z ALGĄ NORI ; PERFECTA - BOTULUX KREM NA DZIEN I NA NOC 40+.

Zadbaj o swoje ciało

Warstwy puchu, wełny czy kaszmiru nie uchronią Twojej skóry ciała przed szkodliwymi czynnikami atmosferycznymi, potrzebuje ona ochrony i odbudowy. Nienawilżona i sucha skóra traci swoją jędrność i blask. Sięgnij po multiujędrniający kosmetyki do ciała, poprawiający jędrność i elastyczność skóry oraz taki, który skutecznie odbuduje jej strukturę.

SPRAWDŹ: HADA LABO TOKYO - DEEP MOISTURISING & SMOOTHING BODY ESSENCE-IN-MILK GŁEBOKO NAWILŻAJĄCA I WYGŁADZAJĄCA MLECZNA ESENCJA DO CIAŁA – 44,99 ZŁ/ 200 ML; PERFECTA - MLECZKO DO CIAŁA YUZU LIME SILNE ODŻYWIENIE I UJĘDRNIENIE ; PERFECTA - Milk Therapy KOKOSOWE mleczko do ciała – ; YOSKINE - IN’DETOX & YO’ TSUBAKI OIL LIFTER CHRONOAKTYWNE SHIATSU - SERUM UJĘDRNIAJĄCE DO CIAŁA I BIUSTU EFEKT MASAŻU JAPOŃSKIEGO - AKTYWNY W DZIEŃ ; PERFECTA SPA - Masło do ciała YUZU LIME & ŻEŃ-SZEŃ ;

Na pewne rzeczy nie mamy wpływu, choćby na aurę za oknem, jednak są obszary, gdzie w pełni sprawujemy kontrolę – na przykład na pogodę… ducha. Wrzesień to pora, gdzie zaczyna się jesienne osłabienie spowodowane załamaniem pogody i mniejszą ilością światła, dlatego w tym czasie warto zadbać o swoje samopoczucie i postawić na pachnące kosmetyki, których aromat umili szare jesienne dni.