Nowowści od 4organic

Nowe płyny do higieny intymnej 4organic: z Probiotykiem i dla kobiet w ciąży, oraz krem intymny #Hello Love.

Nowy płyn do higieny intymnej 4organic dla kobiet w ciąży

4organic to naturalny, delikatny i hipoalergiczny płyn do codziennej pielęgnacji i higieny okolic intymnych, wzbogacony ekstraktem z nagietka lekarskiego. Produkt przeznaczony jest dla kobiet w ciąży. Kosmetyk stworzyliśmy w 98% z substancji pochodzenia naturalnego. Płyn nie zawiera składników zapachowych ani barwników. Oczyszczony aloes ma właściwości nawilżające i łagodzące. Ekstrakt z nagietka lekarskiego chroni przed podrażnieniami, ma działanie przeciwzapalne. Płyn pomaga utrzymać fizjologiczne pH i naturalną równowagę flory bakteryjnej miejsc intymnych kobiet w ciąży. Testowany ginekologicznie i dermatologicznie. Kosmetyk jest wegański, certyfikowany przez PETA Cruelty Free and Vegan. Tuba, w którą zapakowaliśmy płyn jest wykonana z opatentowanego laminatu ekologicznego, nadaje się do recyklingu, jest o min. 30% lżejsza i pozostawia o min. 35% mniej śladu węglowego od regularnego opakowania. Potwierdza to certyfikat Suez Circpack.

Nowy płyn do higieny intymnej 4organic Probiotyk

4organic Probiotyk to naturalny, delikatny i hipoalergiczny płyn do higieny intymnej, który minimalizuje ryzyko podrażnień, a także wzmacnia regeneracyjne właściwości naturalnej flory bakteryjnej. Kosmetyk stworzyliśmy w 98,5% ze składników pochodzenia naturalnego. Nie zawiera składników zapachowych ani barwników. Płyn jest certyfikowany przez międzynarodową organizację AllergyCertified, która gwarantuje, że kosmetyk jest prawdziwie hipoalergiczny, bezzapachowy i bezpieczny dla zdrowia.

Płyn zawiera składnik probiotyczny Lactobacilius Ferment, który wpływa na szybkość i jakość odbudowy naskórka w miejscach intymnych, wzmacnia naturalna florę bakteryjną, zmniejsza ryzyko infekcji oraz wspiera odbudowę i regenerację. Płyn pomaga utrzymać odpowiednie pH - 3,5 okolic intymnych. W kosmetyku znajduje się oczyszczony aloes, który doskonale nawilża i łagodzi.

Płyn polecamy dla alergiczek i wszystkich dbających o zdrowie intymne. Kosmetyk przeznaczony jest do codziennej pielęgnacji. Produkt jest wegański, certyfikowany przez PETA Cruelty Free and Vegan.

Testowany dermatologicznie.

Kosmetyk zapakowaliśmy w butelkę, która została w 100% wyprodukowana z plastiku po

#Hello LOVE – bezzapachowy, hipoalergiczny krem intymny

Krem intymny na bazie wody o wysokich właściwościach nawilżających. Zawiera 99% składników pochodzenia naturalnego. Składnik żelujący zmniejsza suchość miejsc intymnych i uczucie dyskomfortu w trakcie współżycia, pozwalając na odczucie maksymalnej przyjemności obojgu partnerom.

Zawiera kwas mlekowy pomaga zachować naturalne pH okolic intymnych. Produkt wegański, nie zawiera składników zapachowych i barwników.

Krem intymny #Hello Love jest certyfikowany przez AllergyCertified i Nordic Ecolabel.

Certyfikat międzynarodowej organizacji AllergyCertified gwarantuje, że produkt jest hipoalergicznych, bezzapachowy, pozbawiony barwników, wolny od jakichkolwiek szkodliwych substancji. Certyfikat Nordic Ecolabel świadczy o tym, że produkt jest przyjazny dla środowiska i nie testowany na zwierzętach.

Sposób użycia:

Nałożyć odpowiednią ilość kremu #Hello LOVE na okolice intymne. Można nakładać produkt zarówno przed, jak i podczas stosunku. #Hello LOVE może być bezpiecznie stosowany zarówno z prezerwatywami, jak i zabawkami erotycznymi.

chodzącego z recyklingu.