BARWA BALNEA - PRODUKTY DEDYKOWANE SKÓRZE DŁONI

Jesienią zmęczona letnim słońcem skóra dłoni, może być wysuszona i potrzebować dodatkowej ochrony. Nadchodzące nieprzyjazne warunki atmosferyczne takie jak spadki temperatury czy wilgoć oraz będące efektem ogrzewania suche powietrze w mieszkaniach i biurach, mogą przyczynić się nawet do pękania suchej skóry. Chroń swoje dłonie!

Dodatkowo w dobie pandemii jesteśmy zmuszeni do szczególnej dbałości o zachowanie higieny, częstego mycia rąk czy używania silnych żeli antybakteryjnych. Nasza skóra potrzebuje pomocy by mieć czas na regenerację i zachować zdrowy wygląd. Dodatkowa ochrona wzmocniona specjalistycznymi, skrupulatnie wyselekcjonowanymi składnikami pozwoli nam nie dopuścić do nadmiernego wysuszenia skóry i pozwoli utrzymać optymalny poziom nawodnienia. Z miłości do ciała i odpowiedzialnego podejścia do obecnej trudnej sytuacji w której zbiorowo uczestniczymy, przedstawiamy kilka super-produktów wspomagających skórę dłoni w codziennych sytuacjach!

Ochrona dłoni idąca ramię w ramię z ochroną zdrowia

Wielu z nas jest najprawdopodobniej zaopatrzonych w różnego rodzaju żele antybakteryjne, większość z nas skrupulatnie myje ręce zaraz po wejściu do mieszkania czy biura, są też osoby które widząc, że przechodzień idący z naprzeciwka w niepokojący sposób kichnie – uciekają na drugą stronę ulicy. Robimy więc wszystko co w naszej mocy by zachowywać wszelkie środki ostrożności, ale w całej tej bieganinie często zapominamy jaki wpływ mają środki bakteriobójcze z których tak intensywnie korzystamy, na nas samych. Żele antybakteryjne tak samo jak częste mycie dłoni, może mocno wysuszyć naskórek więc warto mieć pod ręką produkty które dodatkowo będą ochraniały skórę. Składniki takie jak aloes, gliceryna, alantoina czy szałwia wzmocnią strukturę naskórka i zapobiegną przesuszeniu.

BALNEA SPECJALISTYCZNY KREM DO RĄK11,99zł/60ml – NOWOŚĆ!

BALNEA SPECJALISTYCZNY ŻEL DO RĄK 9,99 zł/60 ml,

BALNEA SPECJALISTYCZNE MYDŁO W PŁYNIE 14,99 zł/500 ml,

BALNEA SPECJALISTYCZNE MYDŁO NAWILŻAJĄCE 8,49 zł 100 g