PIELĘGNACYJNA ŚCIĄGA OD FOREO

Wakacje dobiegły końca. I niezależnie od tego, czy zajęcia właśnie się dla Was zaczynają, czy dawno już skończyliście szkołę, mamy nadzieję, że odrobiliście swoją pracę domową z. pielęgnacji ;) Jeśli jeszcze nie, to ostatni dzwonek! Pamiętajcie, że teraz jest najlepszy czas na walkę z przebarwieniami i niedoskonałościami, a my chcemy być tą fajną nauczycielką, której rady pomogą wam osiągnąć piękną cerę.

Nie martwcie się, bo w FOREO przygotowaliśmy dla Was ściągę, która w prosty, graficzny sposób pomoże Wam zagłębić się w tajniki domowej pielęgnacji skóry i raz na zawsze rozwieje wszelkie wątpliwości związane ze szczoteczkami sonicznymi z gamy LUNA oraz zabiegami przy pomocy maseczek i UFO. Jesteście gotowi?

Ściąga od ForeoŚciąga od Foreo fot. materiały prasowe

FOREO to szwedzka marka rozwijająca się w dziedzinie hi-tech beauty, oferująca nowy standard rozwiązań w zakresie pielęgnacji oraz well-being. Lider technologicznych rozwiązań znany jest m.in. z wielokrotnie nagradzanych szczoteczek do oczyszczania twarzy z linii LUNA, zupełnie nowego sposobu aplikacji koreańskich masek dzięki urządzeniu UFO, aż po soniczne szczoteczki do zębów ISSA. FOREO Sweden ma odważne i niekonwencjonalne podejście - marka co roku wprowadza produkty o najwyższym, technologicznym standardzie, równocześnie zapewniając, że najlepsze rozwiązania nie są zarezerwowane jedynie dla wybranych. FOREO afirmuje pewność siebie - gdy czujesz się dobrze, wyglądasz równie dobrze - misja zakończona.