JAK DBAĆ O ULUBIONĄ SZCZOTECZKĘ FOREO?

Niezależnie od tego, czy jest to kultowa już LUNA mini 3, niezawodna LUNA 3, czy wyposażona w 24-karatowe sensory skóry, inteligentna LUNA fofo, Twoja szczoteczka z pewnością skutecznie dba o Twoją cerę, dlatego czas poświęcić jej trochę czasu Każda LUNA jest wyposażona w ultra-higieniczny silikon, bez konieczności wymiany główek szczoteczki. Dlatego urządzenia FOREO są niekwestionowanymi supergwiazdami w świecie pielęgnacji skóry.

Ale jeśli chcesz zachować swoją LUNĘ w doskonałym stanie, oto kilka sposobów, jak o nią zadbać:

Użyj odpowiedniego preparatu myjącego

Poszukując idealnego kosmetyku do mycia skóry, nie zapomnij zastanowić się, czego potrzebuje Twoja LUNA! Możesz użyć dowolnego preferowanego produktu do mycia twarzy, ale aby utrzymać urządzenie w optymalnym stanie, unikaj jednak środków na bazie glinki, silikonu lub ziarnistych środków czyszczących, ponieważ mogą one uszkodzić miękkie silikonowe wypustki urządzenia.

Utrzymuj LUNĘ w czystości

Wykonana w całości z ultra higienicznego silikonu, Twoja LUNA nie wymaga wielkiego czyszczenia. Ale od czasu do czasu dobrze jest umyć ją delikatnym mydłem i ciepłą wodą. Wyszorowanie jej w jednym z programów zmywarki jest zdecydowanie złym pomysłem! Aby skutecznie wyczyścić swoją LUNĘ, po myciu możesz kilka razy spryskać ją sprayem do czyszczenia silikonu FOREO, co przedłuży jej żywotność - Twoja LUNA (i Twoja skóra) będą Ci wdzięczne.

Utrzymuj LUNĘ w suchości

Oprócz wysokiej odporności na bakterie, silikon jest szybkoschnący. Ale możesz jeszcze dodatkowo pomóc LUNIE - po wyczyszczeniu osusz ją delikatną (i czystą) ściereczką lub ręcznikiem. Zadbana i sucha szczoteczka nie gromadzi na sobie żadnych zanieczyszczeń, dzięki czemu następnym razem od razu możesz sięgnąć po wypielęgnowane urządzenie.

Niech błyszczy!

Najlepszym sposobem na okazanie miłości do LUNY jest trzymanie jej na właściwym miejscu - na widoku! Po prostu trzymaj ją na blacie obok umywalki, a LUNA z pewnością rozjaśni Twoją łazienkę - i Twój dzień! Ale nie zapominaj, że jeśli chcesz, aby Twoja LUNA „żyła” długo i miała się dobrze upewnij się, że stoi na suchej powierzchni w suchym miejscu, aby zapobiec uszkodzeniom lub przebarwieniu silikonu.