Ekologiczne kosmetyki w ekologicznych opakowaniach

Kolejne nowości od marki 4organic, tym razem dla dzieci powyżej 3 roku życia: naturalny szampon i żel 4organic Jabłuszko i naturalny żel 4organic Różyczka. Kosmetyki są dostępne w opakowaniach przyjaznych dla środowiska z opatentowanego laminatu ekologicznego. Kosmetyki od października dostępne w drogeriach Rossmann, a już teraz w sklepie internetowym www.4organic.pl

Naturalny żel do mycia 4organic Różyczka dla dzieci 3+

4organic to naturalny żel do mycia o subtelnym zapachu różyczki przeznaczony dla delikatnej i wymagającej skóry dzieci powyżej 3 roku życia. Kosmetyk stworzyliśmy aż w 99% z substancji pochodzenia naturalnego.

Wyjątkowy skład produktu dostosowaliśmy do potrzeb delikatnej skóry dzieci, dzięki czemu łagodnie myje i pielęgnuje nie powodując przesuszeń. W żelu kryje się kompleks łagodnych, naturalnych substancji myjących pozyskiwanych między innymi z oleju kokosowego. Sok z liści aloesu doskonale nawilża, łagodzi podrażnienia, pielęgnuje. Kosmetyk zawiera tylko naturalne zapachy, które dają uczucie świeżości.

Żel 4organic Różyczka zapakowaliśmy w tubę wykonaną z opatentowanego laminatu ekologicznego, która jest certyfikowana przez Suez.Circpack®. Nadaje się do recyklingu. Jest o 30% lżejsza i pozostawia minimum 35% mniej śladu węglowego od regularnej tuby.

Pojemność 200 ml, cena 14,99 zł