Nowy płyn do higieny intymnej dla mężczyzn 4organic Gentle

Męskie nowości od marki 4organic - nowe naturalne dezodoranty 4organic dla mężczyzn i płyn do higieny intymnej 4organic dla mężczyzn Mr Gentle. W drogeriach Rossmann i w sklepie internetowym www.4organic.pl są dostępne także naturalne żele pod prysznic 4organic dla mężczyzn.

Płyn do higieny intymnej 4organic Gentle dla mężczyzn pewnych siebie

Jest to hipoalergiczny kosmetyk z ekstraktem z nagietka lekarskiego. Produkt stworzony jest w 98% z substancji pochodzenia naturalnego. Płyn zapewnia bezpieczną pielęgnację. Nie zawiera składników zapachowych ani barwników. Stworzony z myślą o zdrowiu intymnym mężczyzn. Kosmetyk polecany jest dla wrażliwych na substancje alergizujące mężczyzn i tych, którzy chcą dbać o swoje zdrowie intymne w naturalny i bezpieczny sposób, bez ryzyka podrażnień. Zawiera wyciąg z oczyszczonego aloesu, który łagodzi i nawilża. Wzbogacony ekstraktem z nagietka lekarskiego, który zapewnia skuteczną ochronę przed podrażnieniami, działa przeciwzapalne.

Produkt testowany dermatologicznie.

Opakowanie kosmetyku jest certyfikowane przez Suezcircpack. Tuba została wykonana z opatentowanego laminatu ekologicznego, nadaje się do recyklingu, jest o minimum 30% lżejsza i pozostawia minimum 35% mniej śladu węglowego od regularnego opakowania.

Pojemność 200ml, cena 14,99 zł

Nowe naturalne dezodoranty dla mężczyzn 4organic

Naturalny dezodorant dla mężczyzn 4organic Mr Gentle zawiera aż 99% surowców pochodzenia naturalnego. Bazą kosmetyku jest naturalny minerał ałun, który skutecznie zapobiega powstawaniu nieprzyjemnego zapachu. 4organic Mr Gentle to dezodorant, a nie antyperspirant. Zamiast hamować proces pocenia, zapobiega wydzielaniu się brzydkiego zapachu. Ałun jest naturalnym środkiem przeciwdrobnoustrojowym, ma działanie antybakteryjne, antyseptyczne i ściągające, dlatego nie pozwala drobnoustrojom rozwijać się w miejscu aplikacji na skórze. Warto wiedzieć, że proces pocenia się jest naturalny i potrzebny, sprawia, że pozbywamy się z organizmu szkodliwych toksyn.

Naturalny dezodorant Mr Gentle o zapachu kawy pobudza mężczyzn do działania każdego dnia.

To idealny wybór dla mężczyzn z wrażliwą skórą i tych, którzy cenią naturalną pielęgnację.

Pojemność 50ml, aplikator: roll-on, cena 12,99zł

Naturalny dezodorant dla mężczyzn 4organic Mr Wild zawiera 99% surowców pochodzenia naturalnego. Bazą kosmetyku jest naturalny minerał ałun, który zapobiega powstawaniu nieprzyjemnego zapachu. 4organic Mr Wild to dezodorant, a nie antyperspirant. Zamiast hamować proces pocenia, zapobiega wydzielaniu się brzydkiego zapachu. Ałun jest naturalnym środkiem przeciwdrobnoustrojowym, ma działanie antybakteryjne, antyseptyczne i ściągające, dlatego nie pozwala drobnoustrojom rozwijać się w miejscu aplikacji na skórze. Warto wiedzieć, że proces pocenia się jest naturalny i potrzebny, sprawia, że pozbywamy się z organizmu szkodliwych toksyn.

Mr Wild o zapachu bergamotki wyzwala w mężczyznach dziki pierwiastek. Świetny dla tych, którzy kochają podróże, wyprawy i bliski kontakt w przyrodą.

To idealny wybór dla mężczyzn z wrażliwą skórą i tych, którzy cenią naturalną pielęgnację.

Pojemność 50ml, aplikator: roll-on, cena 12,99zł

Naturalny dezodorant dla mężczyzn 4organic Mr Big zawiera 99% surowców pochodzenia naturalnego. Bazą kosmetyku jest naturalny minerał ałun, który zapobiega powstawaniu nieprzyjemnego zapachu. 4organic Mr Wild to dezodorant, a nie antyperspirant. Zamiast hamować proces pocenia, zapobiega wydzielaniu się brzydkiego zapachu. Ałun jest naturalnym środkiem przeciwdrobnoustrojowym, ma działanie antybakteryjne, antyseptyczne i ściągające, dlatego nie pozwala drobnoustrojom rozwijać się w miejscu aplikacji na skórze. Warto wiedzieć, że proces pocenia się jest naturalny i potrzebny, sprawia, że pozbywamy się z organizmu szkodliwych toksyn.

Mr Big o zapachu cyprysu i imbiru wprawia mężczyzn w dobry nastrój. Sprawia, że kobiety nie mogą się im oprzeć.

To idealny wybór dla mężczyzn z wrażliwą skórą i tych, którzy cenią naturalną pielęgnację.

Pojemność 50ml, aplikator: roll-on, cena 12,99zł