Marzysz o nieskazitelnej cerze? EISENBERG PARIS jest dla Ciebie!

Cera, zwłaszcza wrażliwa, potrzebuje wyjątkowej pielęgnacji skrojonej do jej potrzeb. Wypróbuj EISENBERG PARIS.

Formuły kosmetyków EISENBERG PARIS powstałe z innowacyjnych składników aktywnych, wzbogacone formułą TRIO MOLECULARE® zapewniają cerze niezastąpioną pielęgnację.

A dodatkowo dzięki LES ESSENTIELS DU MAQUILLAGE otrzymasz nieskazitelną cerę i maksymalnie podkręcone rzęsy. Natychmiastowa poprawa wyglądu skóry, dzięki niezastąpionym składnikom, które pomogą poczuć się jeszcze piękniejszą.

Wyjątkowe formuły powstałe z innowacyjnych składników aktywnych, wzbogacone formułą TRIO MOLECULARE® zapewniają cerze niezastąpioną pielęgnację.

RYTUAŁ COCOONING dający niezastąpioną pielęgnację: 

SÉRUM CALMANT RESSOURÇANT

Łagodzące serum rewitalizujące

Cena: 459 zł 

Pojemność: 30 ml

Lekkie kremowe serum łagodzi i nawilża. Działa antyoksydacyjnie i przeciwzapalnie. 

MASQUE FONDANT RÉPARATEUR

Rozpływająca się maseczka odbudowująca

Pojemność: 479 zł 

Cena: 75 ml 

Bogata, rozpływająca sie maseczka przeznaczona do twarzy i okolic oczu. Koi, regeneruje i odbudowuje skórę wrażliwą i podrażnioną.

CRÈME APAISANTE RÉPARATRICE

Kojący krem odbudowujący

Cena:479 zł

Pojemność: 50 ml 

Delikatna kremowa emulsja. Łagodzi, chroni i odbudowuje uszkodzenia spowodowane agresją czynników zewnętrznych. Pielęgnacja antyoksydacyjna i przeciwzapalna. 

ANTI-STRESS TREATMENT

Pielęgnacja przeciwstresowa

Pielęgnacja skóry dojrzałej – sekret młodego wyglądu

Cena: 525 zł 

Pojemność: 50 ml 

Pielęgnacja nawilżająca na noc w rozpływającej się konsystencji. Przywraca równowagę i normalizuje. Działa antyoksydacyjnie i kojąco. Regeneruje i usuwa toksyny. Skóra odzyskuje równowagę jest ukojona i rozświetlona. 

SOIN DES MAINS

Pielęgnacja dłoni 

Cena: 225 zł

Pojemność: 50 ml

Działa przeciwstarzeniowo, nawilża, chroni przed plamami. Szybko się wchłania nie pozostawia tłustego filmu. Skóra jest miękka i nawilżona.

NIESKAZITELNA CERA I MAKSYMALNIE PODKRĘCONE RZĘSY DZIĘKI LES ESSENTIELS DU MAQUILLAGE

Linii makijażu 2w1. Natychmiastowa poprawa wyglądu skóry, dzięki niezastąpionym składnikom, które pomogą w tym, aby poczuć się jeszcze piękniejszą. 

LE MASCARA GRAPHIQUE®

THE GRAPHIC MASCARA®

Cena 165 zł

Pojemność: 8 g

Niezastąpiona maskara, umożliwiająca delikatne wykonanie graficznego i naturalnego makijażu. Natychmiast wydłuża i podwija rzęsy oraz spektakularnie je podkreśla. 

+ 105%** objętości oraz + 39%** gęstości rzęs zaraz po aplikacji! 

LE MASCARA NOIR®

THE BLACK MASCARA®

Cena 165 zł

Pojemność: 8 g

Specjalistyczna pielęgnacja dla eksponowania i wzmocnienia rzęsz natychmiastowym efektem zwiększenia objętości i wyszukanej stylizacji. 

+129%** objętości oraz +47%** gęstości rzęs zaraz po aplikacji. 

FOND DE TEINT CORRECTEUR INVISIBLE

NIEWIDOCZNY PODKŁAD KORYGUJĄCY

Cena: 229 zł 

Pojemność: 30 ml 

Ten sensoryczny podkład eliminuje niedoskonałości oraz tworzy cienki i jednorodny film na skórze, zapewniając idealną trwałość przez 12 godzin we wszystkich klimatach. Formuła, która pielęgnuje skórę i daje prawdziwą ochronę: ukierunkowane składniki połączone z formułą Trio-Moleculaire® oraz ochroną SPF 25 PA +++ działają niczym tarcza skutecznie zabezpieczająca przed czynnikami agresywnymi.