Miodowy balsam do ust - limitowana edycja od Nuxe

Marka NUXE,jak co roku w okresie jesiennym prezentuje 3 limitowane wersje ultraodżywczego i regenerującego balsamu do ust, któremu trudno się oprzeć. Miłośnicy produktu mogą wybrać wśród wersji BEE FREE, BEE HAPPY oraz WE LOVE BEES nawiązujących do ważnych dla marki wartości. Każdy balsam w limitowanej edycji ma swój wyjątkowy słoiczek w różnych odcieniach bursztynu.Rozkoszuj się smakowitą kompozycją miodu i składników naturalnego pochodzenia, które ukoją i nawilżą Twoje usta

NIEZASTĄPIONA FORMUŁA

Ultraodżywcza formuła z miodem, wzbogacona propolisem. Formuła kultowego balsamu Rêve de Miel® posiada miód, wosk pszczeli oraz propolis. Miodowa kuracja przywraca komfort i ukojenie przesuszonej skórze oraz działa naprawczo na popękaną i suchą skórę ust.

Miodowy balsam do ust zawiera również cenne olejki roślinne oraz masło shea, aby wzmocnić efekt nawilżenia ust. W warunkach ekstremalnych, w temperaturze poniżej 25°C balsam okazał się skuteczny w walce z mrozem:

  • Ukojenie skóry ust: + 57%
  • Odbudowanie skóry ust: +36%
  • Nawilżenie skóry ust: +54%

Bogata, miodowa konsystencja oraz charakterystyczny zapach z nutami grejpfruta i cytryny sprawiają, że balsam dostarcza wyjątkową przyjemność stosowania.

NIEKOŃCZĄCY SIĘ MIESIĄC MIODOWY

Od ponad dziesięciu lat NUXE wspiera aktywnie inicjatywę Un Toit pour les Abeilles (dach dla pszczół), sponsorując ule i rozwój kolonii pszczół w Wogezach. W 2018 roku Luwr po raz pierwszy w historii otworzył swoje ogrody, gdzie w sercu kwiecistej łąki Jardin des Tuileries marka Nuxe postawiła 6 uli. Działanie to ma na celu podniesienie świadomości społeczeństwa na temat zdrowia i ochrony pszczół.