Tego nie można przegapić - Super Prezenty w atrakcyjnych cenach!

Są osoby, które marzą o locie balonem, albo o ekstremalnie precyzyjnym i szybkim pokonywaniu zakrętów sportowym samochodem, są też tacy, dla których weekend w SPA brzmi jak idealny plan na relaks. W ofercie Super Prezentów czeka ponad 3 000 propozycji, które od dziś dostępne są w wyjątkowo atrakcyjnych cenach.

Dla tradycjonalistów, którzy preferują zakupy w sklepie stacjonarnym, specjalna promocja -20% na wszystko (z wyłączeniem ofert: Energylandia, Flyspot i Player) dostępna będzie w dniach 05-06.11.2020 r. W każdym z punktów sprzedażowych czekają specjaliści, którzy pomogą dobrać idealny podarunek spośród wielu możliwości. Dla osób, która nie mają pewności co do marzeń odbiorcy, w ofercie Super Prezentów znajdą zestawy podarunkowe. To katalogi tematycznie starannie dobranych atrakcji, wśród których z całą pewnością znajdzie się ten wymarzony prezent. Wśród szerokiej oferty zestawów znajdują się między innymi ekstremalne przeżycia, romantyczne wyjazdy, spełnienie marzeń motoryzacyjnych, czy zbiór najlepszych doświadczeń, które zrealizować można w wybranym mieście.

Nieco więcej czasu na zakupy będą mieli użytkownicy sklepu online, w którym promocja potrwa do 12 listopada 2020 r. Strona www.superprezenty.pl zaprojektowana została w taki sposób, aby poszukiwania idealnego podarunku były proste i przyjemne. Już po otwarciu strony głównej wyskakują zakładki, dzięki którym zawęzić można obszar poszukiwań. Wszystkie oferty zawierają szczegółowy opis wraz ze zdjęciami oraz poradami na temat najlepszej pory na realizację prezentu, czy podpowiedź dotyczącą ubioru, jeśli jest to atrakcja w terenie.

Bogata oferta Super Prezentów umożliwi spełnienie nawet największych, z pozoru trudnych do realizacji marzeń. W zakładce „Loty” znajdują się takie propozycje jak romantyczny lot balonem, nocny przelot nad rozświetloną Warszawą, czy lot szkoleniowy umożliwiający przejęcie sterów w powietrzu. Na tych, którzy poszukują mocnych wrażeń czekają przejażdżki supersamochodami, np. Lamboghini lub Ferrari, skoki ze spadochronem lub na bungee oraz wizyty na strzelnicach. Super Prezenty to nie tylko przeżycia zapewniające wysoki poziom adrenaliny, to również cała masa propozycji na spędzenie czasu w pięknych miejscach oddając się bogatej ofercie zabiegów pielęgnacyjnych. Dla koneserów smaków przygotowane zostały oferty kursów sommelierskich, kulinarnych, czy degustacje, które można zrealizować nie wychodząc z domu. To tylko kilka przykładów z olbrzymiej gamy przeżyć, które dostępne są od ręki.

Wszystkie produkty zakupione zarówno w punktach stacjonarnych oraz za pośrednictwem strony internetowej posiadają 12-miesięczny okres ważności. W tym czasie również bez problemu można wymienić każdy prezent na inny.