NR 1 W USA - JUŻ DOSTĘPNE W POLSCE!! REVITALIFT FILLER - SERUM PRZECIWZMARSZCZKOWE

W pielęgnacji anti-ageing najlepiej sprawdza się połączenie mikro i makrocząsteczkowego kwasu hialuronowego. Mikrocząsteczkowy ma zdolność przenikania do głębszych warstw naskórka, gdzie z powodzeniem wiąże wodę, a z kolei makrocząsteczkowy stanowi nieprzepuszczalną barierę na powierzchni skóry, zapobiegając utracie wody. Dzięki temu podwójnemu działaniu otrzymujemy wygładzenie zmarszczek, mniej widoczne objawy zmęczenia i bardziej odporną skórę na działanie czynników środowiskowych.

DLACZEGO KWAS HIALURONOWY JEST TAK ISTOTNY W PIELĘGNACJI ANTI-AGE? Kwas hialuronowy jest jednym z podstawowych składników aktywnych każdej pielęgnacji anti-ageing. Występuje on fizjologicznie w naszym organizmie od urodzenia i najwięcej znajduje się go w skórze właściwej – mówi dr Ivana Stanković, dermatolog, właścicielka kliniki Dermea. Jego główne działanie to ogromna zdolność wiązania wody w skórze właściwej. Niestety, z wiekiem poziom kwasu hialuronowego spada i nasza skóra narażona jest na odwodnienie, a to z kolei prowadzi do zmarszczek. Zatrzymując wodę, kwas hialuronowy jest cudownym, uniwersalnym środkiem. Przy systematycznym stosowaniu dba o prawidłowe nawilżenie naszej skóry, redukuje zmarszczki i przywraca jej blask. Skóra staje się również bardziej odporna na działanie czynników środowiskowych takich, jak słońce czy wiatr – wyjaśnia dr Ivana Stanković.

POZNAJ MOC SKONCENTROWANEJ DAWKI KWASU HIALURONOWEGO OD L’ORÉAL PARIS!

Dzięki nowości Revitalift Filler zrobisz kolejny krok w skutecznej rutynie pielęgnacyjnej! L’Oréal Paris, inspirując się zabiegami medycyny estetycznej, opracowało produkt, który działa jak zastrzyk ultra-skoncentrowanego kwasu hialuronowego, aby wypełnić wszystkie rodzaje zmarszczek. Odkryj nowoczesne serum w pipecie, dzięki której aplikacja jest łatwa i bardzo przyjemna, a Twoja codzienna dawka piękna stanie się jeszcze większą przyjemnością.

PERFEKCYJNY DUET

Dzięki specjalistycznym badaniom i wieloletniej pracy ekspertów, w laboratoriach L’Oréal Paris powstało Serum Przeciwzmarszczkowe Revitalift Filler, którego siła drzemie w połączeniu dwóch rodzajów kwasu hialuronowego. W serum znajdziemy aż 1,5% czystego kwasu hialuronowego: 0. 5% kwasu mikrocząsteczkowego, który działa na powierzchni skóry uzyskując natychmiastowy efekt nawilżenia, oraz 1% kwasu makrocząsteczkowego, który oddziałuje na głębsze warstwy skóry, by stopniowo wypełniać zmarszczki od wewnątrz. Całość została zamknięta w luksusowej butelce z grubego szkła z wygodną, precyzyjną pipetą.

Zaawansowana formuła Serum Przeciwzmarszczkowego Revitalift Filler oraz zawarte w nim 1,5% czystego kwasu hialuronowego, sprawiają, że efekty są widoczne już po pierwszym użyciu, a po 6 tygodniach regularnego stosowania osiągniemy spektakularny efekt – aż do 47% zmarszczek zostaje wygładzonych.