Co zrobić, aby pieknie się starzeć?

Marka Arbonne już od 40 lat oferuje najlepszej jakości produkty do pielęgnacji skóry i ciała oraz suplementy, całkowicie bazując na roślinnych składnikach. To nie wszystko, ta firma dba również o rozwój swoich pracowników, wspiera ochronę środowiska, a jej konsekwencja w działaniach jest przykładem dla całej branży wellness.Arbonne oferuje holistyczne podejście do ZDROWEGO STYLU ŻYCIA OD WEWNĄTRZ I NA ZEWNĄTRZ. Dzięki czystszym formułom, które przynoszą lepsze rezultaty w zakresie pielęgnacji skóry i wspomagają odżywianie wzbogacone składnikami roślinnymi.

Produkty Arbonne są opracowywane zgodnie z filozofią:

1. PURE | CZYSTE Każdy produkt zawiera starannie dobrane składniki pochodzenia roślinnego, które wybierane są ze względu na ich skuteczność, czystość i bezpieczeństwo. Co potwierdza Certyfikat Arbonne Clean (ang. Certified Arbonne Clean™)

2.  SAFE | BEZPIECZNE Z najwyższą starannością dobierane składniki tworzą  bezpieczne i przyjazne dla środowiska produkty.

3. BENEFICIAL | KORZYSTNE Oferując skuteczne produkty, które przynoszą prawdziwe rezultaty, firma Arbonne edukuje i inspiruje ludzi, aby podejmowali lepsze decyzje sprzyjające urodzie, zdrowiu i dobremu samopoczuciu.

Z miłości do ludzi i filozofii holistycznego podejścia do zdrowia ciała, umysłu i duszy powstała nowa kolekcja Arbonne – AgeWell.

Arbonne AgeWell to wyjątkowe produkty. Stworzone na bazie innowacyjnych składników, które mają udowodnione działanie w badaniach klinicznych i pozytywne opinie dermatologów, ale to nie jedyny ich atut. Naukowe rozwiązania dodatkowo wsparte są promocją holistycznego podejścia do stylu życia (do czego już nas dawno przyzwyczaiła proekologiczna marka Arbonne). Zgodnie z hasłem kolekcji AgeWell „Żyj pięknie, starzej się pięknie”, aby cieszyć się pięknym wyglądem, trzeba działać kompleksowo – wybierać kosmetyki najwyższej jakości o składnikach pochodzenia roślinnego, zdrowo się odżywiać, dbać o regularny kontakt z przyrodą, nauczyć się dobrze radzić ze stresem i mieć pozytywnie nastawienie do życia. To wszystko sprawia dopiero, że mimo upływu lat, promieniejemy pięknem – tym zewnętrznym i tym wewnętrznym.

Dlaczego kosmetyki do pielęgnacji cery Arbonne AgeWell są tak skuteczne?

 Formuły kosmetyków do pielęgnacji cery Arbonnne AgeWell zawierają trzy kluczowe składniki:

1. bakuchiol - roślinny zamiennik retinolu, który tak jak on pomaga zmniejszyć widoczność drobnych i głębszych zmarszczek;

2. stabilizowaną witaminę C, która wspomaga kolagen poprzez nawilżanie;

3. wyciąg z roślinnych komórek macierzystych pozyskany w zrównoważonym procesie (tj. bez użycia pestycydów i z poszanowaniem środowiska), który pomaga poprawić ogólny wygląd skóry pod względem blasku, elastyczności oraz jędrności.

Wspomniany wyżej bakuchiol nie przez przypadek został wybrany do linii AgeWell zamiast retinolu. Wśród opinii dermatologów ten ostatni, choć jest bardzo skuteczny w zwalczaniu oznak starzenia się skóry, może wywoływać niepożądaną wrażliwość cery. Ponadto retinol traci stabilność, jeśli jest połączony z innymi kluczowymi składnikami (w tym wypadku z witaminą C, która jest bardzo ceniona przez dermatologów). „Bakuchiol to składnik pochodzenia naturalnego, który wyjątkowo skutecznie wspomaga zmniejszanie oznak fotostarzenia się skóry, a przy tym jest dla niej delikatniejszy niż retinol” – tłumaczy Raja Sivamani, MD MS AP certyfikowany dermatolog, praktyk ajurwedy. Warto dodać też, że bakuchiol idealnie łączy się również ze stabilizowaną witaminą C i z wyciągiem z roślinnych komórek macierzystych. Te trzy składniki razem to dopiero secret!

Kolekcja Arbonne AgeWell składa się z ośmiu kosmetyków, które razem oferują całodobową pielęgnację.