Naturalna, bezpieczna i odpowiedzialna pielęgnacja slowglow.pl

Kluczem do dobrego samopoczucia jest akceptacja. Wiedzą o tym założyciele nowego concept store'u, którym od samego początku towarzyszy idea przewodnia - "Ciało to nie wstyd. Dbanie o nie też nie". Slowglow.pl jest nie tylko sklepem, ale również platformą do szerzenia świadomości na temat holistycznej pielęgnacji, która nie opiera się wyłącznie na kosmetykach do ciała. Ten wyjątkowy concept store zrzesza wyselekcjonowane marki, które tworzą w lokalnych polskich manufakturach. Od teraz wszystkie naturalne produkty do pielęgnacji dostępne są w jednym miejscu - na wirtualnych półkach slowglow.pl

Zachwyca i inspiruje nas to, że na polskim rynku funkcjonuje tak wiele różnorodnych marek dbających o jakość składów i działających w zgodzie z naturą. Nasz concept store to przestrzeń, w której znajdziecie je wszystkie. Ale Slowglow.pl to przede wszystkim miejsce, gdzie chcemy promować samoakceptację. Dbamy o selekcję najwyższej jakości produktów i z chęcią pomożemy w stworzeniu codziennych rytuałów, które będą dopasowane do indywidualnych potrzeb, a także pomogą zapewnić dobre samopoczucie. Zdajemy sobie sprawę, że piękna skóra czy lśniące włosy to nie wszystko, ale wierzymy, że podchodząc do swojego wyglądu i samopoczucia holistycznie, można osiągnąć najlepsze efekty, w czym staramy się codziennie pomagać – mówi Anna Madejska, kosmetolożka i współtwórczyni Slowglow.pl.

Slowglow.pl zrzesza oferty polskich marek, tworzących ekologiczne kosmetyki, suplementy oraz produkty do domu. Głównymi trzema filarami, na których opiera się marka, są naturalność, odpowiedzialność i lokalność. To przestrzeń dla osób pragnących dokonywać świadomych wyborów na każdym kroku. Wsparcie w tej dziedzinie zapewnia wykwalifikowany zespół, który doradza klientom, rekomendując dokładnie takie rozwiązania, jakich potrzebują – zarówno w zakresie pielęgnacji zewnętrznej, jak i wewnętrznej. Dzięki takiemu podejściu koncept slowglow.pl w pełni realizuje swoje holistyczne założenia, mogąc wspierać i edukować swoich klientów.

Na slowglow.pl z powodzeniem mogą zajrzeć wszyscy – niezależnie od wieku, płci, rozmiaru i typu skóry. W ofercie dostępne są wyroby od takich marek jak: ala natural beauty, Oio, Veoli, Yope, Mokosh, Hagi, Zojo czy Bogna Skin. Znajdziemy tam szeroki wybór wyselekcjonowanych produktów, m.in. emulsje, kremy, sera, a także hydrolaty dedykowane do różnych rodzajów skóry. Nowy concept store przełamuje tabu niedoskonałości, nazywając je po imieniu i pokazując piękno bez retuszu oraz ograniczeń. Każdy lubi czuć się pięknym i ma prawo zadbać o siebie. A slowglow.pl o tym wie.

Wie również o tym, że nie każdy zna się na kosmetykach, a informacje na etykietach potrafią być niezrozumiałe. Z tego względu marka proponuje rozwiązania dedykowane do różnego rodzaju włosów i typów skóry, a także odpowiadające na konkretne problemy. Skóra naczynkowa? Przebarwienia? Zmarszczki? A może cellulit lub atopowe zapalenie skóry? Slowglow.pl podejmie każde wyzwanie.

W ofercie concept store’u znajduje się wiele produktów tworzonych zgodnie z filozofią zero waste – pakowanych w materiały już przetworzone lub nadające się do całkowitego recyklingu. Szeroką gamę stanowią także kosmetyki wegańskie, które nie uznają składników pochodzenia zwierzęcego. Natomiast najbardziej wymagającym klientom z pewnością przypadnie do gustu kategoria „certyfikowane”.

Sezon jesienno-zimowy, szczególnie w tym roku, jest okresem, kiedy większość czasu spędzamy w domu. Warto potraktować to jako szansę na wprowadzenie pewnych zmian i zwrócenie się w kierunku bardziej harmonijnego stylu życia. Takiego, który będzie zgodny z potrzebami organizmu, ale też potrzebami planety. Chodzi o małe zmiany oraz codzienne wybory, które w dłuższej perspektywie mogą mieć wielkie znaczenie – do tego zachęca i w takich wyzwaniach wspiera swoich klientów slowglow.pl.

Slowglow.pl istnieje od lipca 2020 roku. To concept store zrzeszający oferty polskich marek kosmetycznych, tworzących naturalne, nietestowane na zwierzętach produkty. Można zakupić tutaj produkty od około 30 polskich producentów, takich jak: ala natural beauty, Oio, Veoli, Yope, Mokosh, Hagi, Zojo czy Bogna Skin. Wszystko, co jest dostępne na slowglow.pl, jest bezpieczne dla skóry, ale też planety – umieszczone w opakowaniach zero waste. Zespół slowglow.pl zapewnia profesjonalne doradztwo oraz wsparcie przy doborze kosmetyków względem typów skóry czy rodzajów porowatości włosów.