Płyn do dezynfekcji rąk Antiseptus Plus i certyfikowany, antybakteryjny żel Derma zapewnia skuteczną i bezpieczną dezynfekcję rąk

Uczymy się funkcjonować w nowej pandemicznej rzeczywistości. Aby ograniczyć rozprzestrzenianie się koronawirusa SARS-CoV-2 należy przede wszystkim zachowywać dystans społeczny, nosić maseczki i dezynfekować dłonie. Ta ostatnia czynność jest niezwykle istotna. Warto mieć zawsze w torebce skuteczny płyn do dezynfekcji, aby mieć możliwość skorzystania z niego w każdej chwili.

Antiseptus Plus to wysokiej jakości płyn do dezynfekcji rąk. Jego skład bazuje na alkoholu. Produkt dozuje się bezpośrednio na skórę. Mogą z niego korzystać zarówno dorośli, jak i dzieci w obecności opiekunów. Po użyciu nie należy go spłukiwać ze skóry. To płyn, który warto zawsze mieć w torebce i stosować po wyjściu ze sklepu, autobusu, pociągu, biura, urzędu, szkoły lub innego miejsca publicznego. Produkt stosuje się bez rozcieńczania.

W ciągu 5 minut w temperaturze 20 st. Celsjusza produkt wykazuje działanie bakteriobójcze wobec: – Escherichia coli PCM 1144 = ATCC 10536 – Enterococcus hirae PCM 2559 = ATCC 10541 – Staphylococcus aureus PCM 2602 = ATCC 6538 – Pseudomonas aeruginosa PCM 2563 =ATCC 15442

Jak dozować?

Wystarczy nanieść odrobinę płynu na dłonie, pocierać nimi (i powierzchniami między palcami) o siebie przez około 30s, następnie odczekać 30 sekund. Preparat nie wymaga spłukiwania.

Substancje czynne:

ETANOL 63g /100g

PROPAN-2-OL 7g/100g

Antiseptus Płyn do higienicznej dezynfekcji rąk jest produktem biobójczym

Produkty biobójcze stanowią substancję lub mieszaninę, składającą się z jednej lub kilku substancji czynnych, której przeznaczeniem jest niszczenie, odstraszanie, unieszkodliwianie chorobotwórczych organizmów, zapobieganie ich działaniu lub zwalczanie ich w jakikolwiek sposób inny niż działanie czysto fizyczne lub mechaniczne.

Antiseptus Plus 200ml, cena 12,99 pln

Antiseptus Plus 500ml, cena 29,99 pln

Produkty dostępne w sklepie www.4organic.pl i w drogeriach Rossmann

Certyfikowany, antybakteryjny żel Derma zapewnia skuteczną i bezpieczną dezynfekcję rąk

Antybakteryjny żel do dezynfekcji dłoni od duńskiej marki Derma jest skuteczny i przyjazny dla skóry rąk. Produkt jest hipoalergiczny, wolny od substancji zapachowych i barwników. W jego składzie znajduje się 70% roztwór alkoholu, który szybko i skutecznie zabija zarazki, a także odżywcza, roślinna gliceryna, która zapobiega wysuszaniu skóry dłoni. Kosmetyk posiada certyfikaty: Asthma Allergy Denmark oraz AllergyCertifield, które potwierdzają jego bezpieczeństwo dla zdrowia i dla alergików. Żel Derma może być stosowany codziennie przez dorosłych i dzieci, pod czujnym okiem opiekunów. Produkt jest wegański, doskonały dla alergików i dla wszystkich dbających o zdrowie. Kosmetyk należy rozprowadzać bardzo dokładnie na całej powierzchni skóry dłoni, a także nadgarstków przez około 30 sekund, aż ręce wyschną.

Pojemność 100 ml- cena 14,99 zł

Pojemność 250ml - cena 25,99 zł

Dostępny w sklepie internetowym www.4organic.pl i drogeriach Super-Pharm