Pasta & Love - męska pielęgnacja od Davines

Davines prezentuje kosmetyczne trio zapewniające idealne golenie. Nowa linia Pasta & Love to produkty do codziennego stosowania dla mężczyzn lubiących celebrować radość życia we włoskim stylu. Kosmetyki są dostępne w salonach fryzjerskich współpracujących z Davines.

Zarówno do precyzyjnej stylizacji zarostu, jak i porannego golenia w pośpiechu – pierwsza męska linia kosmetyków Pasta & Love od Davines pozwala kompleksowo zadbać o brodę. Pielęgnacyjny olejek, żel o działaniu zmiękczającym oraz balsam nawilżający urozmaicają rytuał golenia każdego mężczyzny. Bogactwo składników pochodzenia naturalnego, ponadczasowy design kosmetyków i ich zapach dodatkowo zachęcają do pielęgnacji w doskonałym stylu.

Z miłości do natury i ekologii

Delikatne formuły produktów z linii Pasta & Love są wzbogacone o certyfikowany organiczny ekstrakt z miechunki. Składnik ten, pozyskiwany za pomocą technologii bez zastosowania toksycznych rozpuszczalników oraz przy mniejszym zużyciu wody, wykazuje właściwości łagodzące i niwelujące zaczerwienienia. Pasta & Love wyróżnia także wyrafinowany, żywy zapach cytrusowy. Co ważne, butelki są wykonane w 58% ze szkła z recyklingu, a generowana podczas produkcji emisja dwutlenku węgla jest w pełni kompensowana przez projekt ponownego zalesiania rezerwatów przyrody w Etiopii.

Davines Pasta & Love Pre-Shaving & Beard Oil

Olejek do brody

· przygotowuje brodę do golenia

· pielęgnuje skórę twarzy, nadając miękkość i odżywiając ją

· zawiera ekstrakt z miechunki o działaniu łagodzącym oraz mieszankę olejków jojoba i migdałowego

Pasta & Love Softening Shaving Gel

Żel do golenia

· zmiękcza brodę, ułatwiając golenie

· pozostawia skórę gładką, miękką i przyjemnie pachnącą

· zawiera ekstrakt z miechunki zapewniający przyjemny efekt ukojenia skóry

Pasta & Love After Shave & Moisturizing Cream

Nawilżający krem po goleniu

· produkt wielofunkcyjny – działa zarówno jako balsam po goleniu, który dzięki kojącej formule redukuje zaczerwienienia oraz pozostawia skórę miękką, oraz jako krem nawilżający do codziennej pielęgnacji

· zawiera ekstrakt z miechunki oraz masła Shea i Babassu o właściwościach zmiękczających i ochronnych

***

Davines – włoski producent profesjonalnych kosmetyków do pielęgnacji, stylizacji i koloryzacji włosów. Założona w Parmie w 1983 roku firma obecnie ma swoje oddziały w Nowym Jorku, Meksyku, Londynie, Paryżu oraz Deventer, a jej kosmetyki są dostępne w 90 krajach. Laboratoria Davines stosują cenione składniki pochodzenia naturalnego oraz korzystają z naukowych procedur podczas tworzenia każdego z produktów. Styl marki odzwierciedla ciekawość i otwarcie Davines na różnorodność świata oraz włoskie podejście do historii i sztuki, designu i mody, kultury i stylu życia.

Funkcję Hair Art Director marki pełni Tom Connell – brytyjski fryzjer i stylista fryzur, były członek akademii Trevor Sorbie.

Davines realizuje wartości zrównoważonego rozwoju. Działa na rzecz zachowania bioróżnorodności gatunków roślin, korzysta z odnawialnych źródeł energii, zarówno opakowania produktów, jak i same kosmetyki powstają przy minimalnym wpływie na środowisko – firma uczestniczy w projekcie Zero Impact LifeGate. Wyłącznym dystrybutorem kosmetyków Davines w Polsce jest Sustainable Beauty Sp. z o.o.

Więcej informacji: www.davines.com/pl, www.facebook.com/davinespolska oraz www.instagram.com/davinespolska