Kalendarz Adwentowy - niepowtarzalna, świąteczna promocja w Hebe

Takiej promocji w Hebe jeszcze nie było! Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia, każdego dnia od 1 do 24 grudnia w sklepie internetowym hebe.pl będzie obowiązywała inna, specjalna oferta nawet do -50% na kosmetyki wybranej marki.

Promocją zostaną objęte kosmetyki do pielęgnacji twarzy i ciała, dermokosmetyki, kosmetyki koreańskie, kosmetyki naturalne, kosmetyki do makijażu, produkty do włosów, produkty do paznokci, perfumy, biżuteria, ozdoby i akcesoria do włosów, a także akcesoria do makijażu i pielęgnacji ciała.

Już od 1 grudnia śledź codziennie promocje Kalendarza Adwentowego na hebe.pl i skorzystaj z tych, które wydadzą Ci się najbardziej atrakcyjne!

Promocja będzie obowiązywać od 1 do 24 grudnia 2020 r. wyłącznie online na stronie hebe.pl.

Kalendarz Adwentowy w Hebe – świąteczna promocja jakiej jeszcze nie było!

Na ten szczególny czas zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia, Hebe zaplanowało niespotykaną dotąd promocję. Codziennie, od 1 do 24 grudnia w sklepie internetowym hebe.pl będzie obowiązywała inna, wyjątkowa oferta nawet do -50% na kosmetyki wybranej marki.

W promocji znajdą się kosmetyki do pielęgnacji twarzy i ciała, dermokosmetyki, kosmetyki koreańskie, kosmetyki naturalne, kosmetyki do makijażu, produkty do włosów, produkty do paznokci, perfumy, biżuteria, ozdoby i akcesoria do włosów, a także akcesoria do makijażu i pielęgnacji ciała.

Znajdź swoją wymarzoną promocję, zaglądaj codziennie na hebe.pl i skorzystaj z atrakcyjnych rabatów!

Promocja będzie obowiązywać od 1 do 24 grudnia 2020 r. wyłącznie online na stronie hebe.pl.