Naturalne żele pod prysznic dla mężczyzn od marki 4organi

W kwietniu 2020 roku na polskim rynku pojawiła się absolutną nowość - naturalne żele pod prysznic dla mężczyzn od marki 4organic. To pierwsze naturalne kosmetyki dla mężczyzn, które będzie można kupić w każdej drogerii Rossmann, a także w sklepie internetowym www.4organic.pl. Naturalne żele pod prysznic przeznaczone są dla świadomych mężczyzn, którzy dbają o siebie, swoje zdrowie, a także myślą o środowisku naturalnym. Dla mężczyzn, którzy mają swoje pasje i lubią wyzwania. Nowe żele pod prysznic 4organic zawierają ponad 98% składników pochodzenia naturalnego. Kosmetyki są wegańskie, certyfikowane i spersonalizowane. W linii 4organic dla mężczyzn znajduje się: Mr Wild, Mr Gentle i Mr Big.

Z myślą o różnych mężczyznach stworzyliśmy nasze naturalne kosmetyki 4organic. Żele pod prysznic powstały zarówno dla tych, którym bliska jest ekologia, a także tych, którzy na pierwszym miejscu stawiają na dobrej jakości produkty do codziennej pielęgnacji.

Mężczyźni mają swoje pasje. Jedni wybierają sport, inni uwielbiają podróże, męskie wyprawy w nieznane, zdobywanie szczytów. Niektórzy chcą się sprawdzić biorąc udział w maratonach czy triatlonach, często dodatkowo w egzotycznych miejscach i trudnych warunkach. Mężczyźni są coraz bardziej świadomi w kwestii zdrowia i ekologii. Kiedy podróżują, nie chodzą tylko utartymi, turystycznymi trasami, chcą być bliżej przyrody, zwierząt, ale nie ingerują w ich życie, obserwują dziką codzienność z pewnej odległości, aby nie zakłócać jej naturalnego rytmu życia.

Jest mnóstwo mężczyzn, którzy wprowadzają do swojego życia mniejsze lub większe zmiany i dokonują świadomych, codziennych wyborów z myślą o środowisku naturalnym. Niektórzy wybierają wegańską dietę ze względów zdrowotnych, etycznych lub tych związanych z przemysłową hodowlą mięsa i jej negatywnym wpływem na środowisko. Są tacy, którzy zwracają baczną uwagę na ekologię przy wyborze butów, pasków i ubrań, które noszą. Bardzo wielu mężczyzn poszukuje też naturalnych kosmetyków, które nie tylko będą dobroczynne dla ich ciała i zdrowia, ale także dla środowiska naturalnego. W czasie wypraw nie zanieczyszczą kosmetykiem rzeki czy jeziora, w którym się kąpią.

Coraz częściej mężczyźni poszukują dobrych kosmetyków, ponieważ oczekują dla siebie najlepszych produktów. To faceci, którzy emanują pewnością siebie, są wolni, wyjątkowi, z klasą, odnoszą sukcesy, uwielbiają dobrą zabawę.

Nowe żele pod prysznic 4organic zawierają ponad 98% składników pochodzenia naturalnego: delikatną substancję myjącą, nawilżający i kojący skórę aloes, a także witaminę E, która działa przeciwstarzeniowo, łagodzi szkody wywołane przez promieniowanie UV. Wszystkie surowce są wegańskie i przyjazne dla środowiska naturalnego. Kosmetyki są naturalne, certyfikowane przez Cruelty Free and Vegan. Tuby, w które zapakowaliśmy żele - wykonane są z opatentowanego

laminatu ekologicznego, nadają się do recyklingu, są o min. 30% lżejsze i pozostawiają o min. 35% mniej śladu węglowego od regularnego opakowania. Potwierdza to certyfikat Suez Circpack.

Mamy dla mężczyzn do wyboru trzy warianty: Mr Wild, Mr Gentle i Mr Big.

Naturalny żel pod prysznic 4organic Mr Wild docenią mężczyźni, którzy dbają o siebie w najbardziej ekstremalnych warunkach, kochają wyzwania, wyprawy, przyrodę. To mężczyźni, którzy są prawdziwi i autentyczni w tym co robią, niczego nie udają. Naturalny żel pod prysznic Mr Wild sprosta wymaganiom męskiej skóry, która będzie oczyszczona, zadbana i pachnąca. Wegański żel został stworzony w 98% ze składników pochodzenia naturalnego. W kosmetyku znajduje się ciekawa męska nuta zapachowa.

Naturalny żel pod prysznic 4organic Mr Gentle jest stworzony dla mężczyzn o silnym charakterze, takich, którzy lubią rywalizację, bo wiedzą na co ich stać, są ekspertami w swoich dziedzinach. To mężczyźni, którzy emanują pewnością siebie, są panami swojego losu, sami decydują, co chcą robić. Mogą wzbudzać u mężczyzn zazdrość, a u kobiet pożądanie. Naturalny żel pod prysznic Mr Gentle oczyszcza i odświeża skórę. Wegański żel został stworzony w 98% ze składników pochodzenia naturalnego. Kosmetyk charakteryzuje się męskim zapachem mocnej kawy, która pobudza do działania każdego dnia.

Naturalny żel pod prysznic 4organic Mr Big współpracuje z mężczyznami, którzy emanują czystą energią, znają swoją wartość i potrafią dobrze się bawić, nie lubią gry i sztuczności, są naturalni. To mężczyźni, którzy mają moc, naturalną energię, z którą przychodzą na świat. Działają na kobiety jak magnes. Naturalny żel pod prysznic Mr Big skutecznie myje i pielęgnuje skórę. Wegański żel został stworzony w 98% ze składników pochodzenia naturalnego. W kosmetyku wyczuwalna jest męska nuta zapachowa imbiru i cyprysu.

Naturalny żel pod prysznic 4organic Mr Wild 250ml, cena 14,99 zł

Naturalny żel pod prysznic 4organic Mr Gentle 250ml, cena 14,99 zł

Naturalny żel pod prysznic 4organic Mr Big 250ml, cena 14,99 zł